Přepadení se podle informací Novinek odehrálo v Červené Lhotě u Úžic na malé benzínce. Nejméně jeden lupič měl mít zbraň a byl maskovaný, po přepadení odešel směrem do pole. Stejně jako u přepadení v Nelahozevsi není jasné, zda přijel autem.

Místa obou přepadení.

FOTO: Mapy.cz

Policie potvrdila, že vyšetřuje loupež, ale spojitost s případem v Nelahozevsi odmítla jakkoliv komentovat.

„Loupežné přepadení se odehrálo 9. listopadu a bylo se zbraní, po pachatelích pátráme. Lupiči z pumpy odnesli nějaké věci, ale nebudeme je blíže specifikovat. Žádné další bližší informace nebudeme poskytovat,“ řekla Novinkám mluvčí mělnické policie Markéta Johnová.

Video

BEZ KOMENTÁŘE: Lupiči z Nelahozevsi na záběrech vnější kamery

Její středočeský kolega Zdeněk Chalupa neměl k loupeži žádné informace. Podle něj se prověřují veškeré informace i z jiných podobných případů. „Ohledně loupeže v Nelahozevsi není k dnešnímu dni nic nového, poznatků jsme již obdrželi asi dvě stovky. Znovu apelujeme na svědky, kteří se ještě nepřihlásili, aby tak učinili,“ požádal Chalupa.

Místo přepadení v Nelahozevsi

Místo přepadení v Nelahozevsi

FOTO: Pavel Jaňurek, Novinky

Po dvojici podezřelých z vraždy v Nelahozevsi pátrají policisté od minulého pondělí. Podle nich mají na svědomí vraždu prodavačky na čerpací stanici, ze které zřejmě odnesli pokladnu a cigarety. Kriminalisté již zveřejnili dvě videa s podezřelými, dopadnout se je ale zatím nepodařilo. Podle detektivů může jít o muže a ženu, ale i o dva muže.