Incident se odehrál přímo na autobusové zastávce. Oba řidiči tam přijeli téměř současně a krátce na to se do sebe pustili jako kohouti. Vzduchem létaly pěsti, situaci museli uklidnit až policisté.

Poražený z rvačky skončil v nemocnici se zlomeným žebrem a modřinami po celém obličeji, vítěze teď policisté stíhají. Podle jejich závěru to byl on, kdo útočil aktivněji, svému konkurentovi uštědřil více ran a srazil ho k zemi.

Potyčce předcházelo přetlačování a nebezpečné předjíždění už během cesty z Nýrska do Janovic. „Řidič od konkurence se snažil předjet našeho řidiče, což se mu nepovedlo. Když přijel na zastávku, tak se rozhodl, že mu dá za vyučenou,“ řekl majitel jedné z dotčených firem.

Řidiči si dělali naschvály

Podle něho nešlo o žádné lehké pohlavky. „Dostal pořádnou nakládačku,“ dodal. Sám řidič pak uvedl, že na něj druhý šofér začal křičet, proč mu neumožnil ho předjet. Pak mu prý schválně strčil do kelímku s čajem, který měl na přístrojové desce.

„To mě naštvalo, tak jsem za ním vyběhl a jak jsem byl rozčilený, praštil jsem ho zezadu do hlavy. V tu chvíli mě začal bít, schytal jsem strašně moc ran. Mlátil mě a křičel, jestli už mám dost. Ležel jsem na zemi a měl pocit, že ztrácím vědomí,“ tvrdil řidič, který v případu figuruje zatím jako poškozený.