Později vyšlo najevo, že se za ni vydávala její kamarádka Soňa Müllerová, která v té době měla zabavený řidičák a kvůli prohřeškům na silnici ji několikrát stavěli policisté.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Pětadvacetiletá žena, jež se živí jako pornoherečka, si trest za poškození cizích práv a maření výkonu úředního rozhodnutí musí odpracovat.

„Trestním příkazem byla odsouzena ke sto třiceti hodinám obecně prospěšných prací a k ročnímu zákazu řízení motorových vozidel. Rozhodnutí je od minulého týdne v právní moci,“ řekl v úterý Právu místopředseda Okresního soudu v Klatovech Jan Kasal.

Pokud nebude nařízení soudu respektovat, půjde na rok do vězení.

„Kdo by nebyl naštvanej, když vám seberou řidičák a nevíte o tom. Pak mi ještě policajti řekli, že budu trestně stíhaná za porušení zákazu řízení, ačkoli jsem si nebyla ničeho takového vědoma,“ řekla Právu mladá žena.

Už se zase kamarádí

Druhým dechem ale dodala, že už Soně odpustila. „Vyříkaly jsme si to. Nemám s tím problém. Jsme zase kámošky,“ sdělila Lucie K.

Podezření, že se za ni Müllerová při policejních kontrolách vydává, měla už loňské léto. Tehdy byly rozhádané. „Při posledním telefonickém hovoru mi řekla, že můžu čekat nějakou tu pokutku,“ sdělila žena u prvního výslechu.

Müllerovou poprvé kontrolovala policejní hlídka 9. května v Tyršově ulici v Klatovech, kde hned několikrát porušila dopravní předpisy.

Doklady nepředložila a policistům tvrdila, že je Lucie K., a nadiktovala jim datum narození a bydliště. Stejným způsobem podváděla ještě při dvou policejních kontrolách v Klatovech a jedné v Praze.

„Bylo to z důvodu, že jsem měla vyslovený zákaz řízení. Osobní údaje Lucie jsem uváděla, protože je mi podobná. Vím, že jsem ji dostala do nepříjemné situace. Lituji toho a v případě, že jí vznikla nějaká újma, se s ní vyrovnám a samozřejmě se omluvím,“ vypovídala Müllerová.