Hlavní obsah
FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Výměna loga na vozidlech Ford zdarma

Výrobce vozidel Ford spustil novou kampaň, která se věnuje výměně poškozených nebo vybledlých log u starších vozidel. Přečtěte si podmínky a způsob, jak požádat o výměnu zcela zdarma.

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.
Výměna loga na vozidlech Ford zdarma

Více jak 100 let se píše historie značky Ford Motor Company a stejně tak dlouho zdobí všechna vozidla charakteristický ovál Ford.  Logo se všeobecně stalo pro mnoho firem jednoznačným identifikačním symbolem a nositelem tradice. Nyní se český importér zaměřil na bezchybnou prezentaci značky prostřednictvím loga na zákaznických vozidlech.

Majitelé vozidel Ford mají v současnosti možnost požádat o výměnu svého poškozeného či vybledlého loga za nové a to zcela zdarma. Podmínkou výměny je stáří vozidla do 10 let a vyplnění  online formuláře.

Vstup do online formuláře
 
Pro výměnu loga lze navštívit kteréhokoliv z 85 servisních partnerů Ford, kde stačí předložit poukaz s unikátním kódem, který bude zákazníkovi zaslán na základě vyplněného online formuláře.  

Pokud jste majitelem vozidla s poškozeným znakem neváhejte s jeho výměnou a navštivte dealera Ford. Svou návštěvu můžete také spojit s pravidelným servisem nebo sezónními úkony jako jsou  výměna pneumatik a doplnění provozních kapalin.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků