Hlavní obsah
Equa bank a.s.

Volbou vhodných spořících produktů lze výrazně ušetřit

Úroky na termínovaných vkladech a spořících účtech bank na českém trhu se mohou lišit až o několik procent. Před rozhodnutím, kam své peníze vložíte, proto nabídku jednotlivých bankovních domů pečlivě porovnejte.

Equa bank a.s.
Volbou vhodných spořících produktů lze výrazně ušetřit

Aktuálně jedny z nejvyšších úrokových sazeb termínovaných vkladů na českém trhu nabízí Equa bank. Na ročním termínovaném vkladu zvýšila v lednu sazbu na 3,25 % p. a.

Termínovaný vklad

Úroková sazba

3 měsíce

1,70 % p.a.

6 měsíců

3,00 % p.a.

1 rok

3,25 % p.a.

3 roky

3,00 % p.a.

Klienti banky si mohou termínovaný vklad založit sami bezplatně v internetovém bankovnictví nebo na kterékoliv ze 13 poboček Equa bank. Minimální vklad je 20 tisíc korun, maximální výše není omezena. Vklady jsou pojištěny v rámci jedné banky na jednoho klienta a toto pojištění se vztahuje i na úroky z vkladů. Vklad je chráněn zákonným pojištěním až do výše ekvivalentu 100 000 EUR.

Velice dobré zúročení vašich vkladů nabízí v současné době i spořící účet Equa bank. Úrok 2,3 % p. a. patří mezi nejvýhodnější na českém bankovním trhu. Stejná úroková sazba je platná pro všechny výše vkladů. Za zřízení, vedení a uzavření účtu si banka neúčtuje žádné poplatky.

Více informací na www.equabank.cz nebo 800 500 900.

Kromě termínovaných vkladů nabízí Equa bank řadu dalších snadno srozumitelných bankovních produktů a služeb jak pro jednotlivce, tak pro firmy a podnikatele. K nejvyhledávanějším službám patří refinancování hypotéky, výhodně úročený spořící účet a běžný účet. Obsluha účtů je možná přes jednoduché a uživatelsky příjemné internetové bankovnictví, telefonicky přes klientské centrum nebo přímo na pobočkách.


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků