Hlavní obsah
Chytré osvětlení EGLO Connect lze ovládat dálkovým ovládáním, chytrým telefonem i tabletem. Foto: EGLO CZ+SK s.r.o.

Ušetřete za osvětlení a vylepšete si domov

Znáte ten moment, kdy odejdete ráno do práce a vzpomenete si, že jste zapomněli zhasnout světlo? Co kdybyste mohli světlo vypnout bez toho, aniž byste se museli vracet domu? To je jedna z mnoha výhod, které přináší chytré osvětlení.

Chytré osvětlení EGLO Connect lze ovládat dálkovým ovládáním, chytrým telefonem i tabletem. Foto: EGLO CZ+SK s.r.o.
Ušetřete za osvětlení a vylepšete si domov

Ovládejte své osvětlení

Není třeba zbytečně utrácet za světlo, obzvlášť v dnešní době jsou úspory žádoucí a díky chytrému osvětlení nebylo nikdy jednodušší mít světlo pod kontrolou. Inteligentní osvětlení umožňuje ovládat barvu, intenzitu světla i čas rozsvícení a zhasnutí. Vše navíc ovládáte pomocí dálkového ovládání nebo přes aplikaci pomocí svého chytrého telefonu. Můžete tedy pohodlně sedět v obýváku a přes telefon se podívat, zda jste nezapomněli zhasnout v ložnici a pokud ano, tak světlo jedním klikem vypnete.

Kvůli inteligentnímu osvětlení nemusíte měnit veškerá svítidla v domácnosti. EGLO Connect má i chytré LED žárovky, které stačí namontovat do vašich svítidel.

Nastavte si osvětlení dle nálady na práci či odpočinek.

Foto: EGLO CZ+SK s.r.o.

 Světlo pro zdraví i práci

Věděli jste, že teplota osvětlení může ovlivnit, jak se během dne cítíte? Studená bílá od 4 500 Kelvinů v mozku vyvolává pocit sluníčka a budí ho během dne k činnosti, je to tedy ideální teplota osvětlení po probuzení a pro práci během dne. Naopak teplá bílá, která se pohybuje kolem 2 800 K, je ideální na večerní hodiny, protože mozek dostane signál, že se blíží noc a čas spánku a začne se připravovat na odpočinek.

Chytrým osvětlením EGLO Connect můžeme regulovat i intenzitu světla a tím šetřit energie, když zrovna nepracujeme a nepotřebujeme svítit naplno.

Solární svítidla jsou vhodná k zahradním cestám.

Foto: EGLO CZ+SK s.r.o.

Světla, která šetří

Dalšími pomocníky pro úspory za světlo jsou pohybové senzory a solární svítidla.

Osvětlení s pohybovými senzory je vhodné dát kolem domu ke vstupům. Rozsvítí se, jen když potřebujeme a poté zase samy zhasnout. To nám pomůže nejen ušetřit finance, ale zároveň zajistí bezpečí při návratu domů za tmy i před návštěvou nočních nezvaných hostů.

Skvělým doplňkem zahrady jsou solární svítidla. Přes den se nabijí od slunce, v noci nám vytvoří kouzelnou atmosféru zahrady a nás to nestojí ani korunu. Solární svítidla nemají takový výkon jako jejich kolegové, kteří jsou napojeni na síť, proto mají spíše orientační a dekorativní charakter. Ideální je umístit je podél cest a na dozdobení zahrady.

Inteligentní osvětlení EGLO Connect si přizpůsobíte sobě.

Foto: EGLO CZ+SK s.r.o.

V domácnosti vám ušetří náklady jakékoli LED svítidlo, ať už žárovka či LED moduly. Výhoda společnosti EGLO, kromě dopravy zdarma při nákupu nad 500 Kč, je především záruka 5 let na všechny LED technologie. Více se dozvíte na www.eglo.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků