Hlavní obsah
Minerální izolace MAGMARELAX ECO

Tropické teploty vám nahání strach? Cítíte se doma stále víc jako v sauně? Už nemusíte!

Letní teploty přesáhly opět 30 stupňů. Všude okolo vás je nesnesitelné vedro. Ani doma nenajdete kýžené ochlazení, natož v noci. Teplo z rozpálené střechy prostoupilo stropem do obytných místností a vy nevíte, jak vzduch ochladit. My máme řešení!

Minerální izolace MAGMARELAX ECO
Tropické teploty vám nahání strach? Cítíte se doma stále víc jako v sauně? Už nemusíte!

Věděli jste, že teplota pod krytinou, zejména u plochých střech nebo u střech se sklonem menším než 5 stupňů, dosahuje více jak 80 stupňů? Tropické vedro v domě, které brání zdravému osvěžujícímu žití a spánku, způsobuje špatně izolovaný strop v posledním podlaží. Otevřená okna nic neřeší. Vedro je i venku a ani chladnější vzduch noční sálání stropu příliš nezmírní. Nejlepším řešením, jak se tohoto problému zbavit, je kvalitně tepelně zaizolovat strop posledního patra. Samotná izolace trvá zhruba 3 hodiny, probíhá bez hluku a bez nepořádku. Před dům přijede izolační vůz, který dopraví izolaci hadicí přímo
do izolovaného prostoru.

Auto, ze kterého je minerální izolace poháněna do domu.

Získejte vše snadno a rychle

Ploché střechy mívají dvouplášťovou konstrukci. Do dutiny mezi plášti lze poměrně snadno nafoukat minerální izolaci MAGMARELAX. Užitím moderní technologie a nejkvalitnější izolace z přírodního čediče je výsledek vynikající. Systém MAGMARELAX 2013 tepelně izoluje. Díky nerostnému původu dobře vzdoruje ohni, takže výrazně zlepší požární odolnost domu. Zabraňuje srážení vlhkosti, omezuje výskyt hnízd bodavého hmyzu, nechutná hlodavcům a není napadán plísní. Výborné vlastnosti magmarelaxové tepelné izolace lze zaručit na dlouhou řadu let. Vše je hotovo během 3 hodin a ve srovnání s jinými způsoby zateplení nepředstavuje enormní položku rodinného rozpočtu.

Auto, ze kterého je minerální izolace poháněna do domu.

Šikmé střechy
Systém MAGMARELAX 2013 není vynikající pouze pro domy s plochou střechou. Stejně vhodné jsou i pro domy se sedlovou střechou. Nová izolace stropu se projeví
i v zimě. Dobře drží v domě teplo, takže ušetří tisíce korun za topení. Úspora až 30% nákladů.
Tyto domy se izolují nejlépe do dutiny v podlaze půdy, zateplí se i velmi těžko přístupné prostory. Stačí jen několik otvorů do podlahy půdy, které se po zafoukání znovu uzavřou. Vše je tak dokonale utěsněno.

Auto, ze kterého je minerální izolace poháněna do domu.

Není-li dutina v podlaze půdy k dispozici nebo je příliš nízká, nafouká se izolační vata přímo na podlahu půdy, stačí vrstva o síle 30 centimetrů. Ta již velmi dobře tepelně izoluje. Půda však není jinak využitelná.

Pokud chceme tyto půdní prostory dále využívat, lze vytvořit novou, velice atraktivní podlahu na půdě. Rozšíří se tak obytný prostor, čímž se významně zhodnotí dům. Podlaha je smontována jako konstrukce z lamel OSB. Povrch takto vytvořené podlahy je dokonale rovný a hladký. Dobře se udržuje a uklízí. Minerální izolace MAGMARELAX® se nafouká přímo do konstrukce podlahy.

Auto, ze kterého je minerální izolace poháněna do domu.

Prostor půdy je okamžitě připraven k původnímu užívání. Nemusí však zůstat jen přitom. Můžeme podkroví nabídnout drobotině. Není snad snem každého dítěte postavit si svůj „bunkr“, pokojík pro panenky nebo domek pro kamarády? Ale obytnou půdu lze využít i jako ateliér, kutilskou dílnu, nebo relaxační koutek.

Zabijete tři mouchy jednou ranou
Zateplení střechy vám pomůže odstranit hned tři problémy najednou. Pobyt v letních dnech v domě se stane vysloveně příjemným a v zimě naopak nebudete mít pocit chladu. Ale to nejlepší nakonec. Ročně ušetříte tisíce za topení, i když budou ceny energií dále stoupat.
Pak už můžete v klidu šetřit jen na pěkné věci.

Vyřeším to ještě dnes
Neváhejte a ještě dnes vyplňte nezávazný poptávkový formulář. Během několika dnů očekávejte technicko-odborného poradce. Projde s vámi dům, zdarma zhodnotí stav izolace a navrhne optimální řešení. Samotnou realizaci můžete očekávat do 14 dnů, bez hluku a nepořádku již za pár hodin!

Využijte nabídku na www.magmarelax.cz/akce a získejte tyto bonusy – ZDARMA nezávazná energetická prohlídka domu s oměřením stropu, průzkum úniku tepla a letní sleva 20% na minerální izolaci.

Přesvědčte se o rychlosti aplikace izolace stejně jako pan Dvořák.

Auto, ze kterého je minerální izolace poháněna do domu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků