Hlavní obsah
Tisíce lidí převádějí půjčky od bank k lidem, aby ušetřili až polovinu na úrocích

Tisíce lidí převádějí půjčky od bank k lidem, aby ušetřili až polovinu na úrocích

Bankovní půjčky v ČR jsou páté nejdražší v Evropě. V Německu stojí zhruba 2x méně. Převeďte své drahé dluhy na Zonky, službu, díky které lidé půjčují lidem a ušetřete desetitisíce korun. Se zázemím PPF, bezpečně, snadno a levněji než v bance.

Tisíce lidí převádějí půjčky od bank k lidem, aby ušetřili až polovinu na úrocích
Tisíce lidí převádějí půjčky od bank k lidem, aby ušetřili až polovinu na úrocích

Lidé si půjčují od lidí

Zonky (www.zonky.cz) nehodnotí žadatele jen podle pohlaví, věku nebo příjmů, bez ohledu na všechno ostatní. Zajímají nás příběhy a podle nich se rozhodují i naši investoři. Nejsou to žádní maskovaní pracháči, průměrně mají v Zonky nějakých 15 000 Kč. Jsou to lidé, kteří se odmítají smířit s úrokem ze spořicích účtů pod hranicí inflace. A tak objevili Zonky. Jejich peníze pomůžou jiným lidem vyhnout se bankám a oni sami taky vydělají víc, než když nechají peníze v bankovním sejfu.

Jak se mnou banka vytřela

Příběhy refinancování jsou si podobné jako vejce vejci. Proto můžeme snadno zobecnit, že se Zonky (www.zonky.cz) ušetří skoro každý, kdo splácí půjčku v bance. Pár příkladů:

● „Výhodná“ hypotéka, která se údajně kvůli špatnému posudku kdesi v bance na poslední chvíli změní v nevýhodnou. S kreditkou, ze které banka strhává jakési poplatky a kvůli tomuto skrytému „dluhu“ se pak odmítá bavit o refinancování.

● Krátkodobá finanční nouze, ve které vám ale vaše banka odmítne půjčit, takže využijete nebankovní půjčku na velmi vysoký úrok. Když si s chladnou hlavou spočítáte, o kolik půjčku přeplatíte, ani tak banku váš příběh nezajímá.

● Dva úvěry má kdekdo. Oba poctivě splácíte a napadne vás, že je zkonsolidujete a ušetříte čas i peníze. Ale banka vám sdělí, že konsolidaci nepodporuje. V takových případech zákazníci už ani nechtějí ušetřit. Jen odmítají platit tomu, kdo na ně kašle.

● Pokud jste OSVČ, patří váš příběh do samostatné kapitoly nedůvěry a ponižování. Můžete desítky let poctivě podnikat, vytvářet hodnoty, být váženým občanem, ale pro banku často zůstáváte riziková osoba s nárokem jen na ty nejhorší úroky…

Právě jste se rozhodli u nás refinancovat svoje půjčky nebo chcete vědět víc? Podívejte se na www.zonky.cz nebo napište naší šéfce na lucie.tvaruzkova@zonky.cz nebo zavolejte na 800 449 999. Těšíme se na vás.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků