Hlavní obsah
Víkend odložených výletů

Osobnosti známé z televizních obrazovek a Youtube kanálů vyráží ven. Přidáte se?

Do práce, z práce – to je životní zkratka většiny z nás. Udělat změnu a konečně si najít čas pro své blízké si dává za cíl automobilka ŠKODA AUTO se svou iniciativou Víkend odložených výletů. A osobnosti českého showbyznysu jí dávají zelenou.

Víkend odložených výletů
Osobnosti známé z televizních obrazovek a Youtube kanálů vyráží ven. Přidáte se?

Všichni víme, že bychom měli věnovat více času svým blízkým, avšak z různých důvodů tyto společné chvíle neustále odkládáme. „Píšete si s kamarády na chatu?,“ zní otázka v průvodním videu vznikající iniciativy. Kladné odpovědi střídá další dotaz: „A vyrážíte spolu někdy na chatu?“. S mírným studem ve tvářích už respondenti přiznávají, že na společné víkendy za městem nemají čas.

Víkend odložených výletů

Proto automobilka přichází s iniciativou Víkend odložených výletů. Tedy víkend 25. a 26. února, kdy by nikdo neměl zůstat doma. Vznik hnutí jde ruku v ruce s uvedením rodinného vozu ŠKODA KODIAQ, který bude v showroomech autorizovaných partnerů od 22. února. Nové SUV je totiž pro výlety mimo město jako stvořené.

Napomoci vznešenému cíli – dostat lidi ven a obnovit tak stará přátelství – se rozhodly i osobnosti českého showbyznysu a známé tváře Youtube scény. Patricie Solaříková, Nikol Štíbrová, Dominik Feri, youtuber PedrosGame… Ti a mnoho dalších se shodují, že poslední únorový víkend rozhodně doma nebudou a vyzývají ostatní, aby se přidali také!

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků