Hlavní obsah
Brněnka 14, červená engoba. Realizace získala 1. místo v soutěži TONDACH Pálená střecha 2013 v kategorii Rodinné domy a obytné stavby Foto: Tondach

Podzim je ideální čas pro rekonstrukce. Ne jinak je tomu v případě renovací střech. V tomto období je možné výhodněji získat také vybrané modely pálené tašky TONDACH. O které typy tašek jde a kde najdete svého prodejce?

Brněnka 14, červená engoba. Realizace získala 1. místo v soutěži TONDACH Pálená střecha 2013 v kategorii Rodinné domy a obytné stavby Foto: Tondach
Novou střechu ještě teď na podzim!

Prodejci nabízí tašky TONDACH s podzimními cenami

Počasí skýtá vhodné podmínky, a proto řada výrobců a prodejců nabízí v rámci druhé vlny stavební sezóny materiály za příznivé ceny. Cenově zvýhodněné jsou u prodejců TONDACH celkem čtyři modely pálené tašky v pěti provedeních. Za příjemných finančních podmínek tak mohou majitelé nemovitostí a stavitelé získat oblíbený a vysoce odolný produkt z přírodního materiálu, který bude za předpokladu dodržení principů správné pokládky těšit poskytnutým komfortem i další generace.

Aktuální akční modely pálené tašky TONDACH

  • Brněnka 14 červená engoba
  • Stodo 12 měděná i černá engoba
  • Figaro 11 červená engoba
  • Hranice 11 červená engoba

Moderní taška Figaro 11 vytváří na střeše dokonale hladkou strukturu

Foto: Tondach

Najděte si prodejce pálené krytiny ve vašem okolí

Kde přesně ve vašem okolí vybrané modely pálených tašek v rámci podzimních slev můžete získat, najdete pohodlně pomocí katalogu prodejců přímo na stránkách výrobce TONDACH.

Figaro 11: plochá pálená taška s podzimní cenou

Jedním z modelů pálených tašek TONDACH, které teď na podzim nabízí celá řada prodejců v podzimní akci, je také nejnovější model Figaro 11 (konkrétně v provedení červená engoba). Moderní plochá taška modelu Figaro 11 se vyznačuje elegantním a jednoduchým designem, tradičním způsobem výroby a také vysoce ekonomickou pokládkou. Díky tomu si získává své příznivce mezi fanoušky čistých linií i kvalitních přírodních materiálů. Tato pálená střešní taška je plochá, díky čemuž na střeše ve výsledku vytváří dokonale hladkou strukturu. Je také posuvná, takže se skvěle hodí i pro rekonstrukce a za zmínku rozhodně stojí také vysvětlení čísla 11 v jejím názvu. To totiž značí výhodnost pokládky tašky, přičemž na pokrytí 1mje potřeba pouhých 10,9 kusů střešní krytiny.

Pálená taška Hranice 11, červená engoba

Foto: Tondach

Nový hladký hřebenáč je velmi univerzální

Obdobně jako plochý model tašky Figaro 11 i hladký hřebenáč č. 6 o šířce 22,5 cm se nově vyrábí také v České republice, což ovlivňuje rychlost dodání a promítá se do výsledné ceny. Tento typ hladkého hřebenáče se hodí nejen k ploché tašce Figaro 11, ale rovněž ke střešním taškám s vlnou, jako je Samba 11 nebo Románská 12 i k taškám drážkovým (Hranice 11, Francouzká 12).

Moderní drážková taška Stodo 12 vytváří díky jednomu plochému žlábku jemnou a klidnou strukturu střešní plochy

Foto: Tondach

Hledáte inspiraci pro vaši střechu? Najdete ji v novém online katalogu

Plánujete-li novou střechu, ale stále si nejste úplně jisti, který model pálené střešní tašky byste měli pro daný účel zvolit, jistě vás potěší možnosti nového online katalogu produktů TONDACH. Práce s touto jednoduchou webovou aplikací je velmi snadná - můžete lehce filtrovat jednotlivé modely tašek dle tvaru, barvy a dalších kritérií. Galerie realizací vám pak ukáže krytinu v detailu včetně vlastního řešení střechy. Najdete zde také veškeré technické údaje a podrobnosti o vybraných produktech.

Pro více informací navštivte přímo webové stránky www.tondach.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků