Hlavní obsah
S mobilní aplikací Zdraví v mobilu bude váš chytrý telefon ještě chytřejší

Nová aplikace Zdraví v mobilu pro klidné těhotenství

Těhotenství je pro ženy sice krásné, ale náročné období. Prožít těhotenství a následné mateřství bez obav umožní budoucím maminkám nová mobilní aplikace Zdraví v mobilu.

S mobilní aplikací Zdraví v mobilu bude váš chytrý telefon ještě chytřejší
Nová aplikace Zdraví v mobilu pro klidné těhotenství

Moderní maminky vlastnící chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS se mohou těšit na novou aplikaci Zdraví v mobilu, díky které budou mít vždy u sebe všechny potřebné informace o zdraví svém i svého miminka.

„Aplikace provede nastávající maminky těhotenstvím týden po týdnu a upozorní je na těhotenská vyšetření. Ohlídá blížící se termín porodu, pomůže s výběrem jména pro miminko. Včas nabídne nákupní seznam věcí pro miminko nebo pomůže nastávajícím maminkám s přípravou tašky do porodnice a poradí, na co po porodu nezapomenout,“ přibližuje výhody tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová a dodává, že zajímavých funkcí pro těhotné poskytuje aplikace mnohem víc.

Funkce pro pojištěnce ČPZP

Aplikace Zdraví v mobilu je určena pro každého. Pojištěnci ČPZP, kteří mají aktivovanou elektronickou přepážku (lze učinit on-line či na pobočce ČPZP), mají navíc přístup i do zabezpečené úrovně aplikace, jako je například osobní účet pojištěnce.

Aplikaci si můžete zdarma stáhnout již nyní na www.zdravivmobilu.cz/maminky v APP Store nebo na Google Play.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků