Hlavní obsah
Nebojte se kupovat nábytek on-line!

Nebojte se kupovat nábytek on-line! Čtěte 7 důvodů, proč internet stále víc poráží klasické obchody

Sháníte nový nábytek? A chcete přitom ztrácet čas běháním po kamenných prodejnách? Nedělejte to! Stačí zapnout počítač a v klidu si vše vybrat v on-line obchodě. Nákupy na internetu jsou dnes bezpečné, ověřené lidmi, jako jste vy, a mají řadu výhod.

Nebojte se kupovat nábytek on-line!
Nebojte se kupovat nábytek on-line! Čtěte 7 důvodů, proč internet stále víc poráží klasické obchody

7 rozdílů, které bijí do očí

1. Takový výběr jako v e-shopu nenajdete v žádném „normálním“ obchodě. Jak by asi vypadala hala s více než 5 000 kusy nábytku, z nichž většina má ještě spoustu rozměrových a barevných variant? Internetová prodejna MT-nábytek.cz přitom takovou nabídku má.

2. E-shop si může dovolit jít s cenami níž a při internetových nákupech tak zkrátka pokaždé ušetříte nějakou tu korunu. Což u poměrně objemného nábytku platí obzvlášť. A viděli jste snad už někdy v kamenném obchodě slevu 26% na úplně všechno zboží? Podívejte se na stránky MT-nábytek.cz!

Už jste v nějaké kamenné prodejně viděli tuto obývací stěnu levněji?

3. Zkušenosti dalších získáte hned z první ruky. Prověřte si internetového prodejce v recenzích a komentářích od těch, kteří už u něj opravdu nakoupili. Stačí chvilka čtení a máte jistotu, že nenaletíte a nepřijdete o peníze. Což se vám podle ohlasů na portále Heuréka u MT-nábytek.cz nemůže stát.

4. Jak dopravit sedačku bez úhony až do obýváku? Přenechejte starosti profesionálům! MT-nábytek.cz rozváží zboží vlastními automobily s vyškolenou obsluhou a váš nákup tak vždycky dorazí stoprocentně neporušený. A navíc v rekordně krátkém čase! (Průměrná doba dodání: 7,4 dne; Zdroj: Heureka.cz)

5. Zavolejte majiteli kamenného obchodu o půl osmé večer, že potřebujete vysvětlit rozdíl mezi pravou kůží a ekokůží. Pošle vás do háje! Když ale ve stejném čase zatelefonujete na zákaznickou infolinku MT-nábytek.cz, ujme se vás příjemná operátorka a všechny potřebné informace vám ochotně a ráda sdělí.

Už jste v nějaké kamenné prodejně viděli tuto obývací stěnu levněji?

6. Chcete vynést nákup do 9. patra v paneláku? Žádný problém! Ať už si u MT-nábytek.cz koupíte čtyři židle nebo celou pokojovou sestavu, zkušená posádka rozvozové dodávky vám je na přání vynese, kam budete chtít. Vy si díky tomu ušetříte námahu a na druhý den i bolavá záda.

7.
Klasická situace: muž něco buduje a žena mu pořád radí, jak by to mělo být. Dřív nebo později bouchnou kamna a vzduchem létají ostrá slova. Ušetřete si zbytečné hádky díky odborné montáži nábytku, kterou zvládnou proškolení pracovníci MT-nábytek rychle, levně a především kvalitně.

A bonus na závěr:
Dokážete si představit, že byste zašli do běžného obchodu, vyhlédli si postel a celý měsíc si ji tam zkoušeli? Asi ne, že? U nás to ale jde! Abyste měli záruku, že kupujete pouze kvalitní věci, nabízí vám MT-nábytek.cz v případě vaší nespokojenosti jedinečnou možnost vrácení zboží až do jednoho měsíce od nákupu. Takže podtrženo a sečteno: on-line prodejna vítězí nad tou kamennou 8:0!

Už jste v nějaké kamenné prodejně viděli tuto obývací stěnu levněji?

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků