Hlavní obsah
Miliardová výhra za pár kliknutí. Stále více lidí hraje loterie online Foto: Sazka

Miliardová výhra za pár kliknutí. Stále více lidí hraje loterie online

Před několika dny padla historicky nejvyšší výhra na českém internetu. Sázející, který vsadil z pohodlí svého domova, získal v loterii Eurojackpot neuvěřitelných 1,412 miliardy korun. Sazka každý den vyplatí svým zákazníkům jen v loteriích přes 100 tisíc výher. Téměř čtvrtinu z tohoto obrovského množství tvoří sázky uzavřené přes internet.

Miliardová výhra za pár kliknutí. Stále více lidí hraje loterie online Foto: Sazka
Miliardová výhra za pár kliknutí. Stále více lidí hraje loterie online

Sazka spustila možnost online sázení loterií v březnu roku 2017. Od té doby tento pohodlný způsob podání sázenky volí stále víc zákazníků. „Jen v číselných loteriích, jako je Sportka nebo Eurojackpot, jsme dosud vyplatili na internetu přes pět milionů výher. Jejich celková hodnota přesahuje 3 miliardy korun,“ říká Václav Friedmann, ředitel komunikace Sazky.

Sazka.cz: Vše na jednom místě

Za dobu fungování herního portálu www.sazka.cz zde už bezmála 1 500 zákazníků vyhrálo částku přesahující hranici 100 tisíc korun. Internetová stránka nabízí kompletní nabídku největší loterní společnosti v ČR.  Sázející mohou online vsadit loterii, zahrát si některou z rychlých her, zkusit štěstí v kurzovém sázení nebo také setřít online los.

Přečtěte si například příběh ženy, která se registrovala na webu Sazka.cz a už za 15 minut byla bohatší o 400 tisíc korun.  Vsadit si online přináší celou řadu výhod. Kromě úspory času a pohodlí získáte také jistotu, že se i bez kontroly tiketu vždy dozvíte o své případné výhře.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků