Hlavní obsah
Upovídaného robota iQmana milují nejenom děti. Na lodi najdete hned dva. Foto: iQport

Loď iQport na Vltavě: nejen skvělá zábava a poznání neznámého, ale i netradiční oslavy či večírky

Největší zábavní park v Praze, který je umístěný na lodi iQport zakotvené na Vltavě na Rašínově nábřeží v těsné blízkosti Železničního mostu, nabízí mnohem více, než jen inteligentní zábavu s objevováním tajů nejrůznějších vědních oborů.

Upovídaného robota iQmana milují nejenom děti. Na lodi najdete hned dva. Foto: iQport
Loď iQport na Vltavě: nejen skvělá zábava a poznání neznámého, ale i netradiční oslavy či večírky

iQport svým příjemným zázemím poskytuje i skvělý prostor a atmosféru pro pořádání oslav pro ty, kteří chtějí ať již svým dětem, přátelům, zaměstnancům nebo i obchodním partnerům zajistit skvěle strávené chvíle v netradičním prostředí a s originální náplní času.

„Sami návštěvníci se nás začali ptát na možnosti oslav, když zjistili, že se u nás pobaví opravdu všechny generace a každý si tu přijde na své – ať již jde o vyznavače adrenalinu nebo hloubavé jedince, kteří si rádi obohacují svůj soubor vědomostí. Rádi jsme jim vyšli vstříc a nabízíme hned několik možností, kterých mohou využít podle svých představ,“ říká Zuzana Peitzová, manažerka projektu iQport.

Prozkoumejte svět pod mikroskopem a objevte jeho nejmenší kousíčky tisícinásobně zvětšené.

Foto: iQport

Jednou z možností je dětská oslava za běžného provozu kterýkoliv den od pondělí do neděle mezi devátou hodinou ranní a osmou večerní. K dispozici je i kavárna s bohatou nabídkou občerstvení, v případě pěkného počasí se pak děti mohou vyřádit a zchladit po návštěvě podpalubí v bazénku, který je umístěný na venkovní palubě. Kavárna nabízí posezení buď ve vnitřních klimatizovaných prostorech (ostatně veškeré vnitřní prostory včetně expozice jsou klimatizované na příjemnou teplotu) nebo na venkovní palubě s pohledem na nádherná panoramata Prahy. Navíc umí organizátoři zajistit také zaměstnance, kteří se extra věnují dětem a dospělí tak získají čas pro sebe.

Oslavy a firemní večírky pro uzavřenou společnost

„Umíme ale splnit i přání na uspořádání soukromé oslavy či večírku, kdy pak mají účastníci iQport zcela sami pro sebe. To je možné v podvečerních hodinách s tím, že provozní dobu v takovém případě můžeme prodloužit až do dvaadvacáté hodiny, včetně kavárenských služeb. Přizpůsobujeme se i individuálním požadavkům firemních večírků, pro které umíme zprostředkovat vysoce profesionální catering,“ pokračuje Zuzana Peitzová.

Návštěvníky velice oceňovaná nakloněná kajuta simulující potápějící se Titanic.

Foto: iQport

Loď iQport na Vltavě: nejen skvělá zábava a poznání neznámého, ale i netradiční oslavy či večírky

K dispozici je i pro uzavřenou společnost kompletní expozice, tedy kromě technologicky nejvyspělejší nadupané virtuální reality, nejmodernějších robotů, kajuty Titanicu simulující jeho potápění nebo pohybových her, celkem bezmála stovka exponátů, z nichž velká část je interaktivních. Účastníci načerpají základní poznatky napříč vědními obory, zajímavostmi a rekordy na ploše větší než 700 m2. Zábavné chvíle prožijí vtaženi do témat, jako jsou Vodní svět, Geologie, Země / Svět / Regiony, Kosmos, Optické klamy, Anatomie člověka, Energie a Ekologie, Záhady světa, Praha Magická či v Televizním a Nahrávacím studiu nebo Prima ZOOM kině.

Při řešení nejrůznějších hlavolamů a rébusů si rozcvičíte mozkové závity. Nechybí ani legendární ježek v kleci.

Foto: iQport

Mohou zde exkluzivně zhlédnout dokument „Go za gorilou“ s nádhernými scenériemi divoké ugandské přírody, kam se cestovatelská výprava vydala do rovníkového deštného pralesa za ohroženými horskými gorilami.

Více na www.iqport.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Výběr článků