Hlavní obsah
Upovídaného robota iQmana milují nejenom děti. Na lodi najdete hned dva. Foto: iQport

Loď iQport na Vltavě: nejen skvělá zábava a poznání neznámého, ale i netradiční oslavy či večírky

Největší zábavní park v Praze, který je umístěný na lodi iQport zakotvené na Vltavě na Rašínově nábřeží v těsné blízkosti Železničního mostu, nabízí mnohem více, než jen inteligentní zábavu s objevováním tajů nejrůznějších vědních oborů.

Upovídaného robota iQmana milují nejenom děti. Na lodi najdete hned dva. Foto: iQport
Loď iQport na Vltavě: nejen skvělá zábava a poznání neznámého, ale i netradiční oslavy či večírky

iQport svým příjemným zázemím poskytuje i skvělý prostor a atmosféru pro pořádání oslav pro ty, kteří chtějí ať již svým dětem, přátelům, zaměstnancům nebo i obchodním partnerům zajistit skvěle strávené chvíle v netradičním prostředí a s originální náplní času.

„Sami návštěvníci se nás začali ptát na možnosti oslav, když zjistili, že se u nás pobaví opravdu všechny generace a každý si tu přijde na své – ať již jde o vyznavače adrenalinu nebo hloubavé jedince, kteří si rádi obohacují svůj soubor vědomostí. Rádi jsme jim vyšli vstříc a nabízíme hned několik možností, kterých mohou využít podle svých představ,“ říká Zuzana Peitzová, manažerka projektu iQport.

Prozkoumejte svět pod mikroskopem a objevte jeho nejmenší kousíčky tisícinásobně zvětšené.

Foto: iQport

Jednou z možností je dětská oslava za běžného provozu kterýkoliv den od pondělí do neděle mezi devátou hodinou ranní a osmou večerní. K dispozici je i kavárna s bohatou nabídkou občerstvení, v případě pěkného počasí se pak děti mohou vyřádit a zchladit po návštěvě podpalubí v bazénku, který je umístěný na venkovní palubě. Kavárna nabízí posezení buď ve vnitřních klimatizovaných prostorech (ostatně veškeré vnitřní prostory včetně expozice jsou klimatizované na příjemnou teplotu) nebo na venkovní palubě s pohledem na nádherná panoramata Prahy. Navíc umí organizátoři zajistit také zaměstnance, kteří se extra věnují dětem a dospělí tak získají čas pro sebe.

Oslavy a firemní večírky pro uzavřenou společnost

„Umíme ale splnit i přání na uspořádání soukromé oslavy či večírku, kdy pak mají účastníci iQport zcela sami pro sebe. To je možné v podvečerních hodinách s tím, že provozní dobu v takovém případě můžeme prodloužit až do dvaadvacáté hodiny, včetně kavárenských služeb. Přizpůsobujeme se i individuálním požadavkům firemních večírků, pro které umíme zprostředkovat vysoce profesionální catering,“ pokračuje Zuzana Peitzová.

Návštěvníky velice oceňovaná nakloněná kajuta simulující potápějící se Titanic.

Foto: iQport

Loď iQport na Vltavě: nejen skvělá zábava a poznání neznámého, ale i netradiční oslavy či večírky

K dispozici je i pro uzavřenou společnost kompletní expozice, tedy kromě technologicky nejvyspělejší nadupané virtuální reality, nejmodernějších robotů, kajuty Titanicu simulující jeho potápění nebo pohybových her, celkem bezmála stovka exponátů, z nichž velká část je interaktivních. Účastníci načerpají základní poznatky napříč vědními obory, zajímavostmi a rekordy na ploše větší než 700 m2. Zábavné chvíle prožijí vtaženi do témat, jako jsou Vodní svět, Geologie, Země / Svět / Regiony, Kosmos, Optické klamy, Anatomie člověka, Energie a Ekologie, Záhady světa, Praha Magická či v Televizním a Nahrávacím studiu nebo Prima ZOOM kině.

Při řešení nejrůznějších hlavolamů a rébusů si rozcvičíte mozkové závity. Nechybí ani legendární ježek v kleci.

Foto: iQport

Mohou zde exkluzivně zhlédnout dokument „Go za gorilou“ s nádhernými scenériemi divoké ugandské přírody, kam se cestovatelská výprava vydala do rovníkového deštného pralesa za ohroženými horskými gorilami.

Více na www.iqport.cz

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků