Hlavní obsah
předokenní rolety zajistí příjemné klima Foto: LOMAX & Co s.r.o.

Je vám horko? Klimatizace není potřeba! My máme řešení pro všechny!

Máte doma tropy? Kdo o to stojí, když není možnost zchladit se v moři. Vyměníme vám vaše tropy v bytě za příjemné klima a to bez klimatizace.

předokenní rolety zajistí příjemné klima Foto: LOMAX & Co s.r.o.
Je vám horko? Klimatizace není potřeba! My máme řešení pro všechny!

Proč dávat peníze za elektřinu potřebnou pro klimatizaci, nebo za topení v zimě, když za ně můžete jet na dovolenou a přitom mít příjemné klima vašeho domova za přijatelnou cenu, díky novým technologiím?

Princip fungování klimatu v místnosti

Předokenní rolety zabrání vstupu tepla do místnosti. Odrážejí paprsky ještě před tím, než se dostanou k oknům a dalším proskleným plochám. Kvalitní předokenní roleta takto dokáže odklonit až devadesát procent tepla, které by se jinak do místnosti dostalo. Díky tomu v místnostech zůstávají příjemné teploty po celý den. Tyto rolety jsou cenově dostupné a v rozměrech pro každé okno.

design a praktičnost se nevylučují

Foto: LOMAX & Co s.r.o.

Výhodou je nejen příjemné klima

Předokenní rolety poskytují nejen příjemné klima, ale i soukromí, chrání okna před povětrnostními vlivy jako je bouřka, krupobití. Jednou z  předností je i snížení hlučnosti a to až o 16dB. V zimě navíc ušetříte za teplo. Právě proto jsou rychlým řešením a návratnou investicí, každého bytu nebo domu.

bezpečí vaší garáže je důležité

Foto: LOMAX & Co s.r.o.

Chrání před sluncem ale i zloději

Rolety, díky svému pevnému usazení, působí nejen jako stínící prvek, ale také přispívají k vyšší bezpečnosti. Navíc můžete naprogramovat jejich automatické ovládání a tím vytvořit dojem, že v domě nebo bytě stále někdo je.

Montáž je možná jak na hotový dům či byt, tak i zabudováním pod omítku. Předokenních rolet existuje několik typů a v nabídce je také široká paleta barev, díky čemuž sladíte barvu rolet, žaluzií i omítky. Firma Lomax poskytuje záruku na předokenní rolety 5 let.

široká škála barev překvapí i náročné

Foto: LOMAX & Co s.r.o.

Předokenní žaluzie

Předokenní rolety nejsou jedinou variantou, jak doma dosáhnout příjemného klimatu. Ke stejnému účelu můžete využít předokenní žaluzie. Jejich předností je jednoduché ovládání a to mechanické nebo elektropohonem, místně i centrálně. Za pomocí naklápění lamel lze nastavit zastínění dle vašich  individuálních potřeb.
Díky modernímu vzhledu jsou venkovní žaluzie nesporně také designovou záležitostí, které nechybí špičková kvalita, zajištěna perfektním zpracováním.

celek tvoří domov

Foto: LOMAX & Co s.r.o.

Vyzkoušejte předokenní rolety nebo žaluzie LOMAX. Stačí oslovit některého z autorizovaných prodejců, jejichž mapu i veškeré kontakty najdete na webových stránkách www.lomax.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků