Hlavní obsah
Ukázky webových stránek

Jak snadno vytvořit webové stránky na vlastní doméně

Každý český podnikatel, který chce v konkurenčním prostředí přežít, by měl mít svoje webové stránky nebo e-shop. Jednoduché stránky lze dnes vytvořit za pár minut, není nutné umět programovat. Kterou službu na internetu ale vybrat?

Ukázky webových stránek
Jak snadno vytvořit webové stránky na vlastní doméně

Zadání cíle

Být snadno dohledatelný na internetu je priorita č. 1, pokud to s podnikáním myslíte opravdu vážně. Cílem je tedy vytvoření webu s několika stránkami, obrázky i tabulkami. Stránky by měly jít rychle aktualizovat bez zkušeností s programováním. Dalším požadavkem je registrace vlastní domény, a pokud je to možné, webové stránky budou obsahovat i e-shop.

Ukázky webových stránek najdete na www.inPage.cz.

Který redakční systém vybrat

Na internetu existuje řada systémů pro tvorbu www stránek. Jedním z nich je i inPage.cz, za kterým stojí společnost ZONER software. Je ideální pro všechny, kdo hledají nízkonákladovou službu, která rychle přinese výsledky v podobě vytvořených stránek.

Každé stránky mohou mít i vlastní styl

Redakční systém se hodí pro všechny začínající podnikatele a živnostníky, i zajeté firmy. Lze ho využít i pro renovaci starého webu.

Potřebujete web, ale nemáte čas?

Pokud chcete mít v krátkém čase nové stránky, odpovídající současným trendům, nechte si je vytvořit profesionály. Cena není vysoká a získáte tím kromě úspory času i řadu výhod. Z dodaných textů vytvoříme kompletní profesionální webovou prezentaci odpovídající aktuálním trendům. Stránky budou optimalizované pro snadné dohledávání v internetových vyhledávačích (Google, Seznam,…). Stránky zpřístupníme i na mobilech a v tabletech. Nachystány budou tak, aby byly co nejúspěšnější.

Tvorba webových stránek týmem inPage vám ušetří čas, který můžete věnovat svému podnikání nebo své rodině. Vytvoříme profesionální webovou prezentaci za vás!

AKCE -20%: Pouze do konce března vám vytvoříme kompletní webové stránky nebo e-shop za speciální cenu od 3 990 Kč. Součástí ceny je redakční systém, doména, e-mailové adresy, fotogalerie, e-shop a další služby.

Prodávejte na internetu s E-SHOPEM

Chcete prezentovat vaše zboží na internetu a vydělávat? Vytvoříme webové stránky včetně internetového obchodu, abyste mohli snadno vydělávat na internetu. Nastavíme kategorie zboží, naplníme váš e-shop produkty, napojíme ho na srovnávače zboží (Heureka,…). Propojíme web s Google nástroji, abyste mohli sledovat návštěvnost a podrobné statistiky stránek. Samozřejmostí je nastavení platebních metod (podporujeme platby kartou) a dopravy.

Zvládnete web vytvořit sami?

Chcete-li si vyzkoušet vytvoření stránek sami, můžete zkusit bezplatnou, plnohodnotnou demo verzi. Po přihlášení na vás čeká jednoduchý průvodce, ve kterém vytvoříte první stránky do pár minut. Grafický vzhled můžete vybírat ze stovky barevných kombinací. Váš business na internetu tak může pomalu začít. Vyzkoušet ZDARMA>>

Úspěšné webové stránky vám přeje ZONER software.

Reference a přehled webů, stejně jako ostatní informace naleznete na stránkách www.inPage.cz.

*Ceny uvedené v článku jsou bez DPH.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků