Hlavní obsah
Hliníkové vchodové dveře.

Hliníkové vchodové dveře, které už nebudete chtít nikdy vyměnit

Máte pocit, že Vaše „dříve poctivé“ vchodové dveře už dosloužily? Že jimi táhne víc než je zdrávo? A jejich bezpečnost už také není žádná sláva?Pořídili jste si plastové vchodové dveře za „neodolatelnou“ cenu? Mysleli jste si, že když už je prodávají, tak přece musí něco vydržet?

Hliníkové vchodové dveře.
Hliníkové vchodové dveře, které už nebudete chtít nikdy vyměnit

Pak je na čase, abyste zvážili investici do vchodových dveří, které Vám budou poctivě sloužit – dobře těsnit, tepelně izolovat a bezpečně chránit mnohem déle než byste očekávali.. Přesně takové jsou vchodové dveře z hliníkových velmi poctivě vyteplených profilů Heroal 110ES (s polyamidovými můstky a spoustou PUR pěny)  z výroby společnosti SLOVAKTUAL a k dostání v síti prodejen OKNA.EU:

Výborná tepelná izolace

Současné systémy hliníkových oken a dveří umožňují konstruovat okna i dveře na úrovni tepelné izolace donedávna dosažitelné jen u plastových a dřevěných oken a dveří. Hliníkové vchodové dveře Heroal 110ES od firmy SLOVAKTUAL se vyznačují výbornou tepelnou izolací s velmi dobře vytepleným hliníkovým rámem (Uf=1,8 W.m2.K-1) a jsou standardně osazovány izolačními trojskly (Ug=0,5/0,6 W.m-2.K-1) s teplým nekovovým meziskelním rámečkem Swisspacer-V, případně sendvičovou deskou s PUR vypěněním (40-44 mm). Samozřejmostí je nízký hliníkový práh (15 mm) s přerušením tepelného mostu, jakož i jeho dvojitým zatěsněním.

Hliníkové vchodové dveře.

Vysoká bezpečnost proti vloupání

Hliníkové vchodové dveře se díky své velmi tuhé a pevné konstrukci dveřních hliníkových profilů  vyznačují velmi vysokým stupněm zabezpečení proti vloupání. K tomu přispívá i plně „bezfalcové“ řešení návaznosti dveřních křídel a rámů, jakákoliv snaha o jejich vypáčení je tedy předem marná. Vchodové dveře jsou zcela standardně vybaveny masivními dveřními závěsy a  čtyřcestným  „samozamykacím“ zámkem od firmy Gretsch-Unitas, ktreý dokáže plnit svoji bezpečnostní funkci již při jen „zabouchnutých“ dveřích. Na přání lze dveře osadit i dalšími doplňkovými bezpečnostními prvky, včetně integrovaných kontaktů EZS.

Spolehlivá funkce i při velmi velkých rozměrech

Jedině u kvalitních hliníkových systémů vchodových dveří lze bez obav konstruovat a vyrábět  dveřní křídla opravdu velkých rozměrů, šířka křídel může dosáhnout až 1,4 metru (za určitých okolností i více) a jejich výška i 3,0 metru. Díky  velmi poctivé statické konstrukci hliníkových vchodových dveří Heroal 110 ES si tak můžete dopřát velmi efektních designových řešení nebo třeba jen velmi bohatého, plnohodnotného a pohodlného průchodu.

Rozsáhlý výběr výbavy

Ve standardní výbavě si můžete vybrat dveřní štítky kování klika/klika  či klika/koule v několika designech a barevných provedeních. Samozřejmě si lze zvolit rovněž dveřní štítky s krytím zámkové vložky, integrované dveřní madlo nebo třeba i nerezové designové madlo dle Vašeho výběru. Rozhodnout se můžete též pro několik typů samozavíračů, ať už s aretací polohy otevřených dveří  nebo zcela bez aretace. Hliníkové vchodové dveře Heroal 110ES lze rovněž vybavit elektromechanickými zámky ovládanými čtečkou otisků prstů, klávesnicí číselných kodů nebo vhodným systémem řízeným přes čipovou jednotku. Stejně tak není problém ani s elektrickým vrátným, systémem jednotného klíče nebo použitím zámkových vložek s libovolným počtem klíčů a stupněm bezpečnosti.

Široká škála barev a designů

Vybrat si  můžete z téměř neomezeného výběru designových provedení (klasické dveřní designy i atraktivní dekorativní panely) s využitím transparentních, dekorativních, pískovaných, probarvených či polozrcadlových skel.  K dispozici je velmi široká škála možností barevných řešení kompletní  řady barev stupnice RAL nebo více než 50 atraktivních  dekorů dřeva (jednostranně nebo oboustranně laminovaných). V případě zájmu je  možné vyrobit i dveře dle vašeho vlastního designového návrhu.

Žádné jiné vchodové dveře, ať už z plastu nebo dřeva Vám nedokáží poskytnout tak vyváženou syntézu bezpečnosti, tepelné izolace, těsnosti a dlouhodobé spolehlivosti jako hliníkové vchodové dveře Heroal 110ES od firmy Slovaktual. Naše dveře už  nebudete nikdy chtít vyměnit za jiné, budou Vám totiž sloužit a sloužit, přesně tak jak vchodové dveře mají. Budou těsnit, izolovat a chránit bez toho, že byste se o ně museli jakkoli starat nebo  třeba jen na ně myslet. Pokud si přejete kvalitní a spolehlivě sloužící vchodové dveře, zvolte hliníkové vchodové dveře SLOVAKTUAL v síti prodejen OKNA.EU.

Ing. Jiří Chomát, OKNA.EU, www.okna.eu

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků