Hlavní obsah
Stánek společnosti Elexim na Amper Motion 2019 Foto: elexim.net

ELEXIM představil na Amperu kompletní portfolio nabíjecích stanic

Společnost může nabídnout jako jedna z mála nabíjecí stanice pro elektromobily do domácností, ale také firmám a na veřejná místa. Dokáže také zpracovat projekt na míru, včetně instalace, servisu či poradenství.

Stánek společnosti Elexim na Amper Motion 2019 Foto: elexim.net
ELEXIM představil na Amperu kompletní portfolio nabíjecích stanic

Společnost ELEXIM, a.s.na Amperu představila svou Divizi eMobility a ukázala nejenom modulární rychlonabíjecí stanici Raption 50, která je navržena k instalaci na veřejně přístupná místa – například nákupní centra, letiště, odpočívadla. Svou funkci staví na modulární standardizované elektronice, která umožňuje velmi vysokou dobu provozuschopnosti (čímž redukuje náklady vyplývající z nefunkčnosti stanice) a v případě selhání napájecího modulu, je stanice schopná nabíjet pomocí ostatních modulů. Sofistikovaný a štíhlý design předurčuje Raption 50 k použití jak pro nejstylovější městské oblasti, tak i pro industriální.

Nabíjecí stanice Post Evolve Smart

Foto: elexim.net

ELEXIM na českém, ale i na slovenském trhu zastupuje divizi eMobility rostoucí španělské společnosti Circontrol a v současné době je jako jedna z mála firem schopna poskytnout komplexní služby, jak fyzickým osobám s výběrem vhodné nabíjecí stanice do domácnosti, tak firmám, nebo na veřejná místa.  Nabízí tzv. all–in-one řešení, což znamená, že dokáže zpracovat nabídku, projekt na míru, zajistí instalaci, servis, poradenství a podporu – například online monitoring.

Připojení stanice Post Evolve Smart k automobilu

Foto: elexim.net

„Zakládáme si na tom, že spolupracujeme se společností  Circontrol, profesionálním dodavatelem ze Španělska, který nás velmi potěšil tím, že nás na veletrh přijel podpořit. Prodeje Circontrolu se z 90ti procent zaměřují na mezinárodní trhy v 52 zemích světa, spravují více než 400 000 parkovacích a 30 000 nabíjecích míst, což je obrovské množství a díky tomu, že máme sehraný, spolehlivý tým a stabilní zázemí, je našim jasným cílem rozvíjet další obchodní sítě tak, abychom byli silným dodavatelem nejenom na českém trhu,“  uvedl Radomír Muška, ředitel divize.

Tiskové oddělení ELEXIM, a.s.

Stanice Raption 50 na veletrhu Amper

Foto: elexim.net


yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků