Hlavní obsah
Úvodní fotografie Foto: ASP GROUP s.r.o.

Čtyřkolka TGB BLADE 1000i – oblíbený pomocník nejen do terénu

Se svojí novou vlajkovou lodí, užitkově-cestovní čtyřkolkou Blade 1000i s dvouválcovým vidlicovým motorem o objemu 997 ccm vstoupila firma TGB do světa velkoobjemových strojů a vysokých výkonů.

Úvodní fotografie Foto: ASP GROUP s.r.o.
Čtyřkolka TGB BLADE 1000i – oblíbený pomocník nejen do terénu

Topmodel Blade 1000i nabízí výkon plných 83 k, čímž se řadí k tomu nejsilnějšímu, co je na trhu k mání. Výkon na úrovni nejsilnějších čtyřkolek na trhu přináší nejen skutečné potěšení z jízdy, ale i vysokou rezervu při tahání těžkých nákladů. Potenciál motoru oceníte ve výjezdech, při plném zatížení i při rychlé jízdě, a je přitom úplně jedno, co má tato čtyřkolka pod koly.

Blade 1000i zdolá každý terén

Foto: ASP GROUP s.r.o.

Blade 1000i zdolá každý terén

Pro konkurenční boj je Blade 1000i výborně připravený po všech stránkách. Účinný elektrický posilovač řízení EPS s variabilním účinkem okamžitě dává dobrý pocit v terénu, řízení je bez velkého úsilí překvapivě snadné, a to i se spolujezdcem nebo plným nákladem. TGB Blade má navíc přednost, kterou zatím mnoho čtyřkolek nenabízí – hned dva plně uzamykatelné rychle pracující diferenciály. Právě diferenciál na přední i zadní nápravě ve spojení s volitelným pohonem 4x4 umožňuje plné pokrytí všech terénních podmínek a situací, ale tento užitečný systém zajišťuje i mimořádně příjemné řízení, snadné ovládání v zatáčkách a vysoce kultivovanou jízdu bez jakéhokoliv „šněrování“. Uzávěrky diferenciálů i pohon 4x4 se snadno ovládají jednoduchým stiskem tlačítka na řídítkách.

Čtyřkolka TGB Balde 1000i LT v černém provedení

Foto: ASP GROUP s.r.o.

TGB Blade 1000i je dospělá dvoumístná čtyřkolka se spoustou místa pro řidiče a pravděpodobně vůbec nejlepším zadním sedadlem na trhu. Prodloužený rozvor navíc přidává stroji jistotu ve stoupáních i stabilitu při rychlé jízdě. Snadné řízení, vysoká obratnost a výborná geometrie řízení splňuje nároky srovnatelné s americkými a japonskými značkami. S pohodlně odpérovaným podvozkem, čtyřmi brzdovými kotouči a bohatou výbavou zahrnující hi-tech LED osvětlení, silný elektrický naviják, atraktivní alu disky a tažné zařízení je TGB Blade 1000i atraktivní alternativou těch nejprestižnějších čtyřkolek, a to za v podstatě poloviční cenu.

Metalický lak je u verze s posilovačem řízení EPS v základní ceně

Foto: ASP GROUP s.r.o.

Navíc již příští měsíc bude v prodeji i provedení s objemem motoru 600 ccm.

Kompletní nabídku čtyřkolek TGB najdete na stránkách oficiálního dovozce www.tgbmotor.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků