Hlavní obsah
Co dělají celebrity, když nemají peníze? Foto: Wikimedia Commons Christopher Macsurak

Hollywoodské hvězdy znají nejnovější trendy i pokud jde o peníze. Nepůjčují si v bance, ale od lidí. V České republice funguje už několik měsíců služba Zonky, přes kterou si lidé vzájemně půjčili více než 30 milionů korun.

Co dělají celebrity, když nemají peníze? Foto: Wikimedia Commons Christopher Macsurak
Co dělají celebrity, když nemají peníze?

Zlobivé hollywoodské dítě Lindsay Lohan si takhle s klidem půjčila 5000 dolarů na nové auto, Mike Tyson na daně. Od normálních smrtelníků si půjčuje i herečka Kim Basinger a zpěvačka Toni Braxton. Jejich jména jsou pro fanoušky zárukou návratnosti investice a tím, že se vyhnou bankám, dostanou obě strany – investor i klient – lepší úrok. Ale pro to, abyste tuhle vymoženost tzv. sdílené ekonomiky mohli využít i vy, nemusíte být slavným sportovcem či divou a rozhazovat miliony dolarů. Na www.zonky.cz můžete svého investora
najít i vy a splnit si tak své cíle, plány i potřeby.

Proč Zonky?

Žádné chození do banky a minimální papírování. U nás všechno zařídíte online během pár minut a levněji než v bance. Na www.zonky.cz představíte investorům svůj příběh, proč a na co chcete půjčit. A protože u nás lidé půjčují lidem, nestanete se číslem v pořadníku. U Zonky se nemusíte bát, že nezapadnete do předem nalinkovaných kategorií a pak budete mít jednoduše smůlu. Nejsme banka. Jsme lidé. A budeme s vámi jednat lidsky a fér. Nehrozí vám žádné skryté poplatky ani nesrozumitelné formulace nečitelným písmem. Každého člověka posuzujeme individuálně, takže nemusíte být zrovna Lindsay, abychom i pro vás sestavili co nejlepší nabídku.

Pokud jste se právě rozhodli půjčit si u nás nebo prostě jen chcete vědět víc, podívejte se na www.zonky.cz nebo na náš Facebook, napište naší šéfce na lucie.tvaruzkova@zonky.cz nebo zavolejte na 800 449 999. Těšíme se na vás. Lidé půjčují lidem. Levněji a s klidem.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků