Hlavní obsah
Při výběru firmy se rozhodujte podle jejích zaměstnanců. Foto: Lidl.cz

5 zaručených tipů, jak si vybrat zaměstnání podle svých představ

Snad každý se už v podobné situaci ocitl. Stará práce už vás nebaví, hledáte své první zaměstnání nebo novou výzvu? Mrkněte na naše tipy, jak při výběru nešlápnout vedle.

Při výběru firmy se rozhodujte podle jejích zaměstnanců. Foto: Lidl.cz
5 zaručených tipů, jak si vybrat zaměstnání podle svých představ

1. Firmu nejlépe poznáte prostřednictvím jejích zaměstnanců. Rádi byste pracovali v obchodě, ale nejste si jistí, kam vlastně poslat životopis? Vydejte se na prohlídku přímo do některé prodejny, abyste ji poznali skrze zaměstnance „v první linii“. Působí na vás mile, jsou usměvaví a ochotní pomoct?

2. Víte také, jak se společnost prezentuje navenek? Máte pocit, že o své zaměstnance pečuje? Jaká byla poslední zpráva, kterou jste o společnosti četli? Jak je to se mzdou? Váží si jen nově příchozích, nebo myslí i na ty, kteří už tam nějaký ten pátek pracují?

3. S péčí o zaměstnance souvisí i třetí bod. Co kromě mzdy můžete od firmy čekat? Můžete si užívat i nabídku lákavých benefitů?

4. A jak je to s volným časem? Vypadá to, že budete ve firmě trávit celé dny, nebo budete mít dost času i na své koníčky a rodinu?

A jak je to s volným časem? Vypadá to, že budete ve firmě trávit celé dny, nebo budete mít dost času i na své koníčky a rodinu?

Foto: Lidl.cz

5. A co například kariérní růst? Chtěli byste po čase zkusit i něco jiného než pozici, na kterou jste nastoupili? Umožňuje to firma?

Pokud stále ještě nevíte, máme pro vás jedinečný tip. U společnosti Lidl mají zaměstnanci kromě férové nástupní mzdy garantované zvýšení mzdy po 1., 2. a nově i 3. roce. Dostatek času na koníčky a rodinu zajišťují navíc zkrácené úvazky a 5 týdnů dovolené. A tím to zdaleka nekončí. Nově se zaměstnanci mohou těšit i na rozšíření stávajících benefitů v podobě stravenek v hodnotě 100 Kč či Multisport karty.

A co ještě? Práci snů najdete na kariera.lidl.cz.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Výběr článků