Nejčastější chybou při výběru cestovního pojištění je kladení důrazu pouze na jeho limity. U léčebných výloh by měly být alespoň 1,5 milionu korun pro Evropu a 2,5 milionu, když cestujeme po světě. Takové jsou dnes na trhu zcela běžné. Klíčovým faktorem je ale kvalita a rychlost pomoci v zahraničí.

FOTO: ERV Evropská pojišťovna

ERV Evropská pojišťovna má vlastní asistenční službu s více než 100 vyškolenými profesionály, kteří jsou k dispozici non-stop v češtině a dalších 7 jazycích.

K zajištění nejvyšší kvality pojištění dále provozuje na všech kontinentech síť Euro-Center, díky kterým poskytuje nepřetržitý servis po celém světě. Při komplikacích má klient k dispozici několik týmů specialistů, kteří zajistí nutnou pomoc.

FOTO: ERV Evropská pojišťovna

Evropská nepoužívá hlasové automaty. Celý proces ihned začíná u speciálně vyškolených asistenčních koordinátorů, kteří se starají o celkový průběh případu. Ty vážnější řeší supervizoři ve spolupráci s lékaři, zdravotními sestrami a transportním týmem.

Jak i Vás může špičkové pojištění na zahraniční dovolené ochránit před nepříjemnými následky, vypovídají příběhy klientů.