Forum Karlín si oblíbili nejen hudebníci a jejich fanoušci, ale stalo se také častým místem firemních akcí. Díky své kapacitě a technickým možnostem totiž dovoluje i to, co jinde nezažijete. Společnost DAF například do sálu přivezla rozložený náklaďák, který po opětovném složení zavěsila na lanech ze stropu. “Hledali jsme prostor v centru Prahy, od kterého jsme očekávali exkluzivní, zároveň však také technický charakter interiéru,“ vysvětluje Markéta Vaňková ze společnosti DAF Trucks CZ. „Velká variabilita sálu, nadstandardní zázemí a velmi profesionální přístup zaměstnanců Fora Karlín významným způsobem přispěly k úspěchu naší akce,“ dodává Vaňková.

Společnost DAF v sále uspořádala večeři u kulatých stolů

Společnost DAF v sále uspořádala večeři u kulatých stolů

FOTO: DAF Trucks CZ, s.r.o.

Video

Zavěšení nákladního auta na strop při oslavě 20 let společnosti DAF Trucks

To potvrzuje i Lucie Komárková ze společnosti T-Mobile, která se do Fora se svými akcemi pravidelně vrací. „Naše firma se stále rozrůstá, a není tedy mnoho míst v Praze, které by kapacitně vyhovovaly a zároveň měly takové skvělé zázemí,“ uvádí Komárková.

T-Mobile naopak zvolil čertovskou rockovou party

T-Mobile naopak zvolil čertovskou rockovou party

FOTO: T-Mobile Czech Republic a.s.

Každá akce ve Foru Karlín je unikátní. Z rockového koncertu se všemi myslitelnými efekty se tak může proměnit v místo pro romantickou večeři při svíčkách. Anebo si můžete, tak jako firma DAF, pověsit na strop náklaďák.

Téměř neomezená variabilita prostor patří k hlavním výhodám Fora Karlín

Téměř neomezená variabilita prostor patří k hlavním výhodám Fora Karlín

FOTO: DAF Trucks CZ, s.r.o.

Forum Karlín nabízí nejmodernější sál v Praze s dokonalou akustikou

Forum Karlín nabízí nejmodernější sál v Praze s dokonalou akustikou

FOTO: Forum Karlín, s.r.o.