Vrata firmy LOMAX & Co s.r.o. - PRAKTIK jsou posuvná sekční vrata. Největší devizou těchto vrat je jejich praktičnost, mimochodem se odrazila i v názvu produktu. A v čem se skrývá?

FOTO: LOMAX & Co s.r.o.

Praktické řešení

Jde o to, že vrata je možno otevřít jednak kompletně pro vjezd vozidel, jednak pouze částečně pro průchod osob. Jeden výrobek tak splňuje funkce garážových vrat, stejně jako i personálního vstupu. Nemusíme tak, například při průchodu s jízdním kolem, otvírat = „vyvětrat“ celou garáž. K tomu přičtěme minimální požadavky na provedení stavebního otvoru – nadpraží pouhých 110 mm a ostění jen 90 mm a výhody jsou na světě.

FOTO: LOMAX & Co s.r.o.

Komfort a úspora

Vrata sama o sobě však nejsou tak říkajíc to „pravé ořechové“. Je nutno ještě doplnit ideální způsob ovládání. Vrata PRAKTIK jsou dodávána s úsporným pohonem na dálkové ovládání LOMAX Exclusive. Je výjimečnou kombinací opravdu rychlého chodu vrat a maximální úspory energie. Klidovou spotřebu se totiž podařilo snížit na téměř neuvěřitelných 0,3 W/h, čímž se pohon dostal na méně než desetinu běžného standardu. Odměnou pro uživatele je pak finanční úspora, dokonalá tepelná i zvuková izolace, přírodě šetrnost k životnímu prostředí.

Pohon od firmy Lomax - úspora energie

Pohon od firmy Lomax - úspora energie

FOTO: LOMAX & Co s.r.o.

Za tato vrata získala firma LOMAX čestné uznání Stavební výrobek – technologie roku 2010 od České stavební akademie Praha.

Dlouho a spolehlivě

A jaké další výhody je možno zmínit? Především to, že vrata mají dlouhou životnost, jelikož neobsahují žádné prvky pro podporu chodu (pružiny či lanka). Provozuschopnost těchto vrat je tedy možná s minimální údržbou, kterou lze zvládnout svépomocí. Také na tato vrata Lomax poskytuje záruku 10 let.

FOTO: LOMAX & Co s.r.o.

bezplatná linka 800 100 372
www.lomax.cz