Za první den jich bylo přes 800 a během týdne se do boje za vrácení bankovních poplatků díky službě Poplatkyzpet.cz pustilo více než  5500 lidí.

V České republice konečně vznikl projekt, který pouze neslibuje vrácení bankovních poplatků, ale skutečně tuto problematiku řeší. Poplatkyzpet.cz je první a jediná služba, která lidem opravdu zajistí vrácení úvěrových poplatků, a to důvěryhodnou cestou. Za službu se postavila také známá ochránkyně práv spotřebitelů Pavlína Danková: „Když jsem se seznámila se službou Poplatkyzpet.cz, bez váhání jsem se přidala, protože princip projektu je správný a věřím, že u bank uspějeme.“

To, že je služba Poplatkyzpet.cz seriózní a důvěryhodná, potvrzuje také spolupráce s advokátní kanceláří Toman, Devátý & partneři: „Cílem je pomoci spotřebitelům získat zpět poplatky, které jim banky účtovaly neoprávněně. Vzhledem k tomu, že ve věci vrácení úvěrových poplatků již zastupujeme desítky klientů, rozhodli jsme se využít našich zkušeností a poskytnout projektu Poplatkyzpet.cz své právní služby,“ říká o službě JUDr. Petr Toman, zakladatel advokátní kanceláře Toman, Devátý & partneři.

Každý, kdo chce získat zpět své peníze za bankovní poplatky a nechce už nadále bankám platit ani korunu navíc, musí pouze vyplnit a poslat svoji plnou moc, kterou nalezne na webu www.poplatkyzpet.cz.