S Equa bank tedy nemusíte ztrácet čas hledáním bankomatu své banky, ale můžete zvolit ten, který je pro vás nejblíže. Jestli vybíráte z bankomatu nejméně třikrát měsíčně, můžete tak každý měsíc ušetřit desítky korun.

U Equa bank navíc neplatíte žádné poplatky za otevření účtu a za internetové a mobilní bankovnictví. Pokud si na účet necháte posílat alespoň 10 tisíc měsíčně, máte bezplatné i vedení účtu. K běžnému účtu dostanete zdarma embosovanou platební kartu MasterCard, ke které můžete v internetovém bankovnictví připojit i běžné účty  v cizích měnách. Kartu tak můžete využívat jako multiměnovou a ušetřit ještě více. Výhody multiměnové karty uplatníte zejména při cestování do zahraničí – peníze pro výběry a platby kartou v zemi, kde se platí americkými dolary nebo eury, se automaticky čerpají z běžného účtu v téže měně a nedochází tak k převodu měn směnným kurzem.

Zdarma jsou pro všechny klienty také veškeré odchozí a příchozí platby v korunách provedené prostřednictvím internetového nebo mobilního bankovnictví.

Účet můžete navíc otevřít online bez nutnosti návštěvy pobočky během pěti minut. Více naleznete na: www.equabank.cz.