Nabídky při financování – 50% teď a zbytek za rok, havarijní a povinné pojištění v ceně
V akční nabídce financování nyní můžete dát za nové Subaru jen 50% a zbylou částku až za rok,  při objednávce do 31.12.2011 můžete mít první rok havarijního a povinného pojištění zdarma.

Přímé bonusy 60 000 Kč a první rok komplexní pojištění zdarma
Na výprodejové modely Forester a Legacy je vypsán i přímý bonus 60 000 Kč vč. DPH! Poslední možnost pořídit si nový turbo Forester MY10 2.5XT s výkonem 169 kW (230k) - neváhejte! Dovoz této motorizace byl do České republiky a celé EU ukončen z důvodu plnění emisní normy „jen“ EURO4, a nyní můžete na vůz získat slevu 60 000 Kč vč. DPH. Do výprodejové nabídky je zahrnuto i zbývajících 14 skladových vozů MR10 Forester a Legacy. Doprodej těchto modelů je také zvýhodněn bonusem 60 000 Kč, platí do vyprodání. Model Forester je od prosince také v akci s balíčkem komplexního pojištění na 1. rok zdarma.


Informujte se
Věděli jste například, že se Subaru Outback letos velmi dobře umístil v internetovém hlasování o Firemní auto roku™ v rámci ALD Automotive Fleet Awards časopisu FLEET?  V kategorii Manažerský automobil Outback zvítězil a porazil tak i mnohé další vozy větších značek, což je nejen důkazem kvality produktu, ale i faktu jak velké oblibě se Subaru a jeho modely těší, i přesto, že co se týče komunikačních rozpočtů nebo obchodních nabídek nemůže ve všech ohledech tolik konkurovat větším hráčům na trhu.


Nenechte si ujít nabídky limitované počtem akčních vozů a informujte se u autorizovaných prodejců SUBARU na aktuální sklad. stavy a další detaily, stejně jako možnost předváděcí jízdy! A informovat se můžete už i na novinku, kterou u Subaru začínají chystat na začátek roku 2012 – zcela nové Subaru XV, crossover se světlou výškou 22 cm, který se postaví po bok oblíbených modelů Forester a Outback.

www.subaru.cz