Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Zlodějce to klapalo jen pár dní. Ukradené zuby dostala majitelka zpět

Američtí policisté z okresu Jennings ve státě Indiana vyšetřovali netradiční krádež. Tentokrát se nejednalo o ztracené auto, kolo či peněženku. Muži zákona pátrali po odcizené zubní protéze a světe, div se, byli úspěšní.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Zlodějce to klapalo jen pár dní. Ukradené zuby dostala majitelka zpět

Mohlo by se zdát, že krást zuby postrádá smysl, opak je však pravdou. Nové protézy rozhodně nejsou nejlevnější – jejich cena se pohybuje ve Spojených státech v řádu tisíců dolarů.

Takovou částku za nové zuby nechtěla platit jistá Joann Childersová, a tak se rozhodla, že „klapačky“ zkrátka ukradne. S novým chrupem se dokonce v pondělí dostavila na návštěvu u své probační úřednice, k níž musí pravidelně docházet. Ta si netradičního vzhledu Childersové všimla a vzhledem k dříve nahlášené krádeži začala být situace krajně podezřelá.

On Monday July 22, 2019 Deputy Chris Gholson took a report of stolen dentures from a female in the Country Squire Lakes...

Zveřejnil(a) Jennings County Sheriff's Office dne Středa 24. července 2019

Při pozdější návštěvě u Childersové si policisté v jejím domě letmo všimli zubní protézy, na které dokonce bylo uvedeno jméno oběti. Nešťastná žena se tak opět mohla těšit ze širokého úsměvu, zatímco Childersová čelí obvinění z krádeže.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků