Hlavní obsah

Zlata Adamovská poprvé v roli modelky, rozparek odhalil celá stehna

Herečka Zlata Adamovská si vyzkoušela roli modelky. Předváděla na módní přehlídce společně s dalšími hvězdami televize Nova. O pořádnou show se na přehlídce postarala další tvář Novy Marta Ondráčková. Diváci s napětím čekali, zda moderátorka uhlídá v šatech svá ňadra.

Zlata Adamovská poprvé v roli modelky, rozparek odhalil celá stehna

"Je pravda, že to bylo fakt o prsa. Žádná s kolegyň si ty šaty nechtěla vzít, já to riskla. A dobrý. Zůstala tam, kde měla," smála se po módní přehlídce moderátorka snídaně s Novou.

Mezi modelkami se na módní přehlídce objevily i další herečky a moderátorky, které s modelingem nemají nic společného. Pro dobrou věc se na módním mole v hotelu Ambassador prošly herečky Sandra Nováková, Zlata Adamovská, Tereza Kostková, moderátorky Pavlína Danková, Karla Mráčková a další.

Pro Adamovskou to byla premiéra na módním mole a bylo vidět, že si roli modelky užívá. Kroutila boky a usmívala se na všechny strany. A předváděla i hodně odvážné šaty. Rozparek byl hluboký.

Šaty, které předváděla Tereza Kostková, byly poté předmětem dražby. Pro nadaci Nova se nakonec vydražily za neuvěřitelných 250 tisíc korun.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků