Hlavní obsah
Víceúčelová sportovní hala ve Lhotce u Ostravy. 12.1.2013 Foto: Josef Zajíc

Zeta-Jonesová a Clooney nadchli Benátky

Pravděpodobně největšími hvězdami letošního benátského filmového festivalu jsou britská herečka Catherine Zeta-Jonesová a americký herec George Clooney. A festivaloví diváci jim to svým nadšením ve středu večer na premiéře filmu bratří Coenů Zbytečná krutost dali patřičně najevo. Jakkoliv byla Zeta-Jonesová oslňující, Clooney ji dokázal zastínit. Davy fanynek šílely.

Víceúčelová sportovní hala ve Lhotce u Ostravy. 12.1.2013 Foto: Josef Zajíc
Zeta-Jonesová a Clooney nadchli Benátky

Herec, který si médiím nedávno stěžoval, že mu jazyková bariéra a všudypřítomní papparazziové v Itálii, kde teď žije, narušují milostný život, dostal včera nabídku k sňatku. A přijal ji.

Poté, co se populární herci prodrali jásajícím davem na tiskovou konferenci, přistoupila ke známému milovníkovi žen novinářka v bílém závoji a požádala jej o ruku. Pobavený Clooney odpověděl: "Tak dobře, pojďte sem."

Konečně ženat

Mladá novinářka k němu přistoupila i s kameramanem, který si zahrál roli kněze a dokonce vyčaroval i snubní prstýnky. "Konečně, konečně ženat," prohlásil poté George Clooney a dodal: "Jen se trochu bojím, že to byl skutečný kněz." Herec svoji novomanželku políbil a svůj "dlouho očekávaný" sňatek zapil sklenicí vína. Poté pokračoval v tiskové konferenci.

Krásná Catherine Zeta-Jonesová v novém Coenovic filmu hraje mnohokrát rozvedenou ženu, která hledá další a další boháče na ženění. Charismatický Clooney představuje rozvodového právníka, jenže se stane její další obětí. Film Zbytečná krutost není v oficiální soutěži 60. ročníku mezinárodního filmového festivalu v Benátkách.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků