Hlavní obsah
 

Žena vstoupila do cesty sanitce, ta se jí jako zázrakem vyhnula

Snad každé malé dítě ví, že se musí vždy před vstupem do vozovky rozhlédnout. Kamera v autě jednoho Rusa však v polovině dubna zachytila ženu, která si očividně toto základní pravidlo přecházení neosvojila. Vstoupila tak rovnou do cesty sanitce. Štěstí ale stálo při ní.

 
Žena vstoupila do cesty sanitce, ta se jí jako zázrakem vyhnula

Žena s igelitkou v ruce vešla na přechod označený charakteristickými cedulemi, když bílá dodávka v krajním pruhu silnice v ruském Novosibirsku zpomalila a pustila ji. Postarší žena se však nepodívala, zda ji náhodou nemůže ohrozit jiné auto, a bez váhání šla dál.

A přesně v tu chvíli se na ni zleva vyřítil vůz záchranné služby. Užuž se schylovalo k nehodě, která mohla mít tragické následky. Naštěstí však za volantem sanitky seděl pohotový řidič, který se srážce na poslední chvíli vyhnul.

Žena, která v tom okamžiku měla víc štěstí než rozumu, se sanitky překvapeně dotkla, vzápětí ale pokračovala v cestě, jako by se nic nestalo.

Smutné první místo

Video natočené 10. března bylo zveřejněno v minulém týdnu. Mělo by sloužit jako varování, ne všichni totiž mají takové štěstí jako žena s igelitkou. Při nehodách v Rusku se podle deníku Daily Telegraph ročně zraní přes 250 000 lidí a v počtu úmrtí na silnicích Rusko v současné době obsadilo smutné první místo v Evropě.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků