Hlavní obsah

Žena spouštěla z balkónu po šňůře malé dítě pro spadlé oblečení

Při věšení prádla se občas stává, že nějaký kousek oděvu spadne z balkónu dolů na zem. Pravděpodobně to se také stalo ženě v tureckém Yozgatu. Místo toho, aby si pro spadlé prádlo došla, přivázala ke šňůře malé děvče a spustila ho z balkónu dolů. Poté, co dítě oblečení zvedlo, žena zase dítě na šňůře vytáhla zpátky.

Žena spouštěla z balkónu po šňůře malé dítě pro spadlé oblečení

Jen těžko pochopitelnou podívanou se podařilo natočit dvěma náhodným přihlížejícím na mobilní telefon. Neznámá žena připevnila k dívčině tričku šňůru, přehodila ji přes zábradlí a dítě pomalu začala spouštět k zemi. Tričko se přitom holčičce málem vysvléklo, hrozilo tak, že by mohla spadnout dolů, informovala agentura Reuters.

Podle očitých svědků, kteří videozáznam pořídili, ženě zřejmě z balkonu spadl kus oblečení na zem před domem nebo na balkón pod nimi. Turkyně místo toho, aby si pro něj došla či zazvonila u sousedů, radši nesmyslně riskovala.

K celému případu je však velice málo informací, dosud se ani neví, zda byly žena s dívkou příbuzné. Je ale možné, že se o celou událost začnou zajímat sociální pracovnice či dokonce policie. Zvlášť poté, co se videozáznam dostal do médií.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků