Hlavní obsah

Žena se jen dívala, jak auto, ve kterém měla sedět, letí do bazénu

Jen o pár minut unikla vážné nehodě Američanka Sarah Alstromová z Floridy. Zrovna se chystala odjet z hotelu ve městě Fort Lauderdale, když vtom do jejího zaparkovaného auta prudce narazila řidička, která ztratila kontrolu nad svým vozem, a poslala druhé auto až do hotelového bazénu.

Žena se jen dívala, jak auto, ve kterém měla sedět, letí do bazénu

Na záběrech z bezpečnostních kamer je vidět, jak se řidička bílého vozu ze zatím neznámých důvodů řítila vysokou rychlostí v protisměru. Jen těsně minula odbočující auto a poté bez zpomalení narazila do zaparkovaného vozu, který patřil Sarah Alstromové.

Tvrdý náraz odhodil vůz skrz plot až do hotelového bazénu, ve kterém naštěstí nikdo nebyl. O vlásek unikla nehodě také majitelka vozu.

„Zrovna jsem dopila čaj a chystala jsem se sejít dolů po schodech. Chybělo pár minut a byla bych mrtvá,“ řekla televizní stanici WSVN-TV Sarah Alstromová.

Řidička byla převezena do blízké nemocnice. Policie nezveřejnila její jméno ani zdravotní stav. Příčinu nehody policisté vyšetřují.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků