Hlavní obsah
 

Žena omylem pořídila unikátní záběr nehody, SUV letělo vzduchem

Když se mladá Američanka o víkendu snažila z mostu pořídit snímek velké praskliny na dálnici ve Wisconsinu, netušila, co se jí podaří natočit. Na náhodně pořízených záběrech z mobilního telefonu je vidět, jak díra vynesla do vzduchu jedoucí SUV.

 
Žena omylem pořídila unikátní záběr nehody, SUV letělo vzduchem

Theresa Reichová zastavila na přejezdu nad dálnicí, aby si vyfotila prasklinu v asfaltu, kterou způsobila vlna vedra postupující v těchto dnech Spojenými státy. Reichová ale nevěděla, že má zrovna na mobilu zapnutý režim videa. Naprosto nechtěně tak pořídila jedinečný záznam nehody, která se v tu chvíli na dálnici stala.

SUV najelo na poškozenou část silnice a najednou se ocitlo ve vzduchu. Letělo několik metrů, než dopadlo do protisměru a skončilo v poli.

„S něčím podobným se v běžném životě obvykle nesetkáte,“ uvedla pro regionální televizi WQOW Reichová, která okamžitě po incidentu volala tísňovou linku.

Podle mluvčího kanceláře šerifa v okrese Chippewa byli v havarovaném voze dva lidé. Oba vyvázli živí a byli převezeni do nemocnice "pouze" s bolestí krku a zad.

Odpovědný úřad vyslal v neděli pracovníky, aby prasklinu na silnici opravili. V pondělí ale daný úsek opět komplikoval dopravu, proto musel být na zbytek dne uzavřen.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků