Hlavní obsah
Koncert a moll Josefa Slavíka dovedl Pavlu Tesařovou k titulu Laureátky KHS 2015. Foto: Stanislava Dvořáková

Zatkli fanouška Britney Spearsové

Pětadvacetiletý Kanaďan Daniel Lachance z Québeku byl zatčen poté, co ilegálně vniknul na pozemek otce dvaadvacetileté zpěvačky Britney Spearsové. Soud ho propustil na kauci 140 tisíc dolarů (přibližně 3,92 miliónu korun).

Koncert a moll Josefa Slavíka dovedl Pavlu Tesařovou k titulu Laureátky KHS 2015. Foto: Stanislava Dvořáková
Zatkli fanouška Britney Spearsové

Podle tiskového mluvčího šerifa z Kentwoodu v Luisianě Pattiho Giannobleho byl Lachance dvakrát zadržen v polovině dubna na pozemku, jehož majiteli jsou Britneyini rodiče.

"Pokoušel se setkat s Britney Spearsovou," vysvětlil mluvčí a dodal, že zpěvaččini fanoušci se často pohybují v okolí domu a fotografují si ho. Lachance však překročil povolené meze a pronikl až na zahradu. Popová princezna se přitom v domě svého otce téměř nevyskytuje.

"Chápeme lidi, kteří chtějí vidět slavné osobnosti, ale když vstoupí na soukromý pozemek, je to překročení hranic," řekl Giannoble.

Zklamala fanoušky v Londýně

Spearsová je v současnosti na evropském turné Onyx Hotel. Právě během jejího vystoupení v Londýně se objevily spekulace, že živý zpěv pouze předstírá. Znovu tak vyvstaly pochybnosti o schopnostech zpěvačky tancovat a zpívat zároveň.  

Playback prý poznali samotní návštěvníci koncertu, kteří byli jejím vystoupením velice zklamáni.

"Myslím, že zpívala dvě skladby, při ostatních jen pohybovala ústy," prohlásil jeden z fanoušků při odchodu z koncertu. "Zároveň tancuje, jak chcete, aby u toho ještě dobře zpívala?"

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků