Hlavní obsah
Doneste si zvoneček, rozsvítíme stromeček Foto: Jana Matějíková

Zapletal prodává Miss, koupí ji asi Maláčová

Prestižní soutěž o nejkrásnější dívku republiky Miss ČR bude mít nové vedení. V jejím čele má stanout Miss roku 1991 Michaela Maláčová, informoval deník Blesk. Práva údajně kupuje od prezidenta soutěže Miloše Zapletala a jeho agentury APK 2, a to za hvězdných 55 miliónů korun. Celou transakci má podle Blesku finančně zaštítit autobazar AAA Auto.

Doneste si zvoneček, rozsvítíme stromeček Foto: Jana Matějíková
Zapletal prodává Miss, koupí ji asi Maláčová

Dvaatřicetiletá Michaela Maláčová je bývalou českou Miss. Poté pracovala jako tisková mluvčí ODS. O své koncepci Miss ČR Blesku nic neprozradila. "Konečně všem ukážu, jak se má Miss dělat. Žádné Kobzanové a podobné hrůzy už se nikdy misskami nestanou," řekla však podle své přítelkyně, která vše prozradila Blesku.

Platit budou Áčka

Firma AAA Auto podle informací Blesku Maláčové před pár měsíci pořídila GoodCoom, která zajišťuje všechny propagační aktivity AAA Auto. Maláčová prý veřejně prohlašuje, že firmě oněch 55 miliónů splatí, není však jasné, kde by tak vysokou částku vzala. Sama soutěž Miss ČR není podle její kamarádky až tak výnosným podnikem, je záležitostí prestiže a dobrého image. Právě autobazar své reklamní kampaně staví na známých tvářích, mezi nimiž převažují vítězky soutěže Miss.

Zapletal stárne a hledá nástupce

Sám Zapletal (61) se nechal slyšet, že kvůli svému věku a zdravotním potížím pro sebe hledá nástupce. Nyní jedná o třech nabídkách. Po vstupu strategického partnera či prodeji společnosti by rád zůstal prezidentem soutěže.

Anketa
Zvýší šéfování Maláčové kvalitu a objektivitu volby české Miss?
ano, vnese do volby čerstvý vzduch
38.4 %
ne, bude hrát špinavou hru jako Zapletal
61.6 %
Celkem hlasovalo 232 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Související články

Výběr článků