Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Zákazníkův krutý žert vyšel sotva přežívající restauraci draho

Restaurace, které v současné době po celém světě bojují s poklesem tržeb kvůli pandemii koronaviru, zcela jistě vítají každou objednávku, kterou mohou doručit k zákazníkům domů. Najdou se však i tací, kteří z dlouhé chvíle vymyslí těžko pochopitelný žert.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Zákazníkův krutý žert vyšel sotva přežívající restauraci draho

Neznámý muž si objednal v restauraci v australském Melbourne pořádnou porci jídla. V objednávce bylo celkem 21 porcí kuřecího, hovězího, vepřového a jehněčího masa se zeleninou a rýží. Celková hodnota objednávky činila 170 australských dolarů (2800 korun). Informoval o tom server News.com.au.

Když však kurýr dorazil na adresu, kterou zákazník v objednávce uvedl, nikdo hladový tam nebyl. „Zdá se, že adresa, kterou jste uvedl, není správná,“ psala restaurace zákazníkovi.

Místo správné adresy se ale podnik dočkal těžko pochopitelné odpovědi. „Já vím, k***éni,“ napsal muž. Tou dobou už v restauraci věděli, která bije, přesto si zachovali v konverzaci úroveň.

„Děkujeme za to, že jste svým nelidským vtipem zklamal restauraci, která nyní bojuje o přežití. Žehnáme vám,“ zůstal nad věcí podnik. Muž byl však i nadále vulgární a restauraci vzkázal, že její jídlo nepotřebuje.

Restaurace následně konverzaci sdílela na internetu, kde se dočkala podpory od ostatních. Zbytečně vyhozené jídlo však už zaplacené nikdy nedostane.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků