Hlavní obsah

Záda Angeliny Jolieové zdobí vytetovaný tygr

Americká herečka Angelina Jolieová v posledních týdnech prošla několika změnami, které více či méně ovlivňují její život. Během svého pobytu na nedávném filmovém festivalu ve francouzském Cannes si prý našla nového přítele, kambodžský premiér jí nabídl občanství a ze zastaveníčka v Thajsku si zase přivezla zbrusu nové tetování na zádech.

Záda Angeliny Jolieové zdobí vytetovaný tygr

Devětadvacetiletá herečka do Kambodže přiletěla soukromým letadlem. Doprovázel ji její syn Maddox, kterého adoptovala před dvěma lety právě v Kambodži, a také její bývalý manžel, herec Billy Bob Thornton.

Ochránkyně přírody

Charitativní společnosti během své návštěvy darovala 1,5 miliónu dolarů na záchranu přírody na severozápadě země, která je zmítána chudobou. Svým gestem na sebe upoutala pozornost premiéra Hun Sena, který jí učinil zajímavou nabídku. Mohla by podle něho získat kambodžské občanství na důkaz cti, kterou jí tamní lidé vyjadřují.

Jolieová by podle vlastních slov občanství ráda přijala, zároveň by se nemusela zříkat amerického, neboť oba státy dvojí občanství povolují.

Tetování na hotelovém pokoji

Při zpáteční cestě se stavila v thajském Bangkoku. V místním hotelu si nechala na spodní část svých zad vytetovat tygra. Úkolu se bravurně zhostil místní slavný umělec Somphong Kanphai. Třiceticentimetrový tygřík vznikal plné dvě hodiny.

Jolieová si od Kanphaia nechala vyzdobit tělo již loni v dubnu. Tehdy jí vytetoval opici, o níž se traduje, že odhání zlé duchy. Kromě toho si dříve také nechala potetovat ruku. Obrázek měl vyjadřovat hereččinu úctu k exmanželovi, nyní jej však musí maskéři při každém natáčení pracně zakrývat.

Nový vztah na obzoru

Vztah s Thorntonem totiž zkrachoval, Jolieová však zoufat nemusí. Na veřejnost vypluly spekulace o její nové lásce, kterou potkala na filmovém festivalu v Cannes.

Zamilovala se prý do padesátiletého fotografa Michela Comtea. Oba se nyní od sebe nemohou odtrhnout a vztah neskrývají. Sotva pár dnů po skončení festivalu byli milenci viděni v hotelu Bel Air v Beverly Hills, jak se líbají a objímají. Očití svědci vypověděli, že herečka je s Michelem šťastná.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků