Hlavní obsah

Záběry topícího se člověka varují před hrůznou smrtí

Francouzská společnost Guy Cotten, která se specializuje na oblečení do drsného prostředí a bezpečnostní zařízení, natočila varovné video, které znázorňuje topícího se člověka. Divák má možnost podívat se na to, jaké to je, když člověk vypadne z plachetnice a nakonec se utopí. Video působí velmi realisticky, místy až děsivě.

Záběry topícího se člověka varují před hrůznou smrtí

Virální video má název „Sortie En Mer“. Ve chvíli, kdy muž sklouzne z plavidla a spadne do vody, snaží se neustále udržet hlavu nad hladinou. Pokud se mu to nepodaří, utopí se za několik sekund.

Na snímku je zachycen mužův usilovný boj o život. Nešťastník se postupně snaží zbavit se bot, aby se mu lépe plavalo. Jelikož je však voda příliš chladná, začíná třít o sebe nohama a rukama. Ty mu však znecitliví a chlad ho připravuje o nehty. V tu chvíli začíná volat o pomoc, která však nepřijde.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Ve druhé polovině videa nakonec muž podléhá a klesá ke dnu. Celý proces trvá zhruba pět minut.

Video je varováním pro všechny, kteří se rádi a často plaví na moři. Propaguje nutnost mít na sobě vždy záchrannou vestu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků