Hlavní obsah

Záběry mladíka, který prolezl mezi koly rozjetého vlaku, šokují

Video pocházející ze Severní Ameriky ukazuje mladíka, kterak leží pod jedoucím vlakem a své extrémně nebezpečné jednání si zjevně užívá. Spolu s kamarádem, který celý záznam pořídil, teď musí místním úřadům vysvětlit, jaký tento šílený čin měl smysl.

Záběry mladíka, který prolezl mezi koly rozjetého vlaku, šokují

Oba chlapci šli ze školy domů, když jednoho z nich napadlo, jaké to asi je ležet pod rozjetým vlakem. Neváhali a vydali se k nejbližším kolejím. V momentě průjezdu dlouhého vlaku jeden z nich proklouzl mezi koly do kolejiště.

Jeho kamarád v roli kameramana byl v tu chvíli u vytržení. Křičel na něj, jak je to úžasné a neuvěřitelné. Po pudu sebezáchovy nebo bezpečnosti není ani u jednoho z nich ani památky. Tedy až do chvíle, kdy mladík pod vlakem prohlásí, že tam asi zemře.

V tu chvíli se snaží dostat ven, vyhodí tašku a poté zkouší vylézt. První pokus se ovšem nezdařil a mladík byl málem rozpůlen ve dví. Na druhý pokus již byl venku, očividně šťastný.

Otázkou zůstává, jak dlouho mu jeho štěstí vydrželo. Jeho činem se začaly zabývat úřady a jeho rodiče ho za tento „výkon“ zcela jistě nepochválili.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků