Hlavní obsah

Z Baru vypadl už i poslední VIP soutěžící

Začínali jako VIP soutěžící. Všeobecně se jim připisovali větší šance na výhru soutěže než ostatním hráčům. Tanečnice Anife, zpěvák Tomáš Savka a "bavičův synek" Pavel Novotný už jsou však všichni mimo hru. Oni už mohou odpočívat doma, čtveřice dalších soutěžích však pokračuje vstříc boji o výhru.

Z Baru vypadl už i poslední VIP soutěžící

Je tomu týden, co Bar opustil zpěvák Tomáš Savka spolu s dalším soutěžícím Lubošem. Tomáš Savka byl pro mnoho ostatních soutěžících jedním z největších kandidátů na výhru. Snažil se dřít a upozornit na sebe pilnou prací. Anife vypadla již na začátku soutěže, když ji jednoznačně vyřadila Marcela. Tentokrát pomyslná gilotina stihla i Pavla Novotného, který na sebe upozorňoval především všelijakými intrikami, divokými večery a snahou bavit diváky. Vypadl však i on.

Všichni si evidentně mysleli, že je jejich výhodou, že jsou obecně známí a jejich startovní pozice tak měla být o něco výhodnější než těch ostatních. Ti je ovšem svou obyčejností přehráli. Pavel si to sice výborně rozjel, ale poté to s drobnými intrikami přehnal, ostatní mu přestali věřit a už se vezl. Všechny zbylé soutěžící však šokoval v neděli host, kterého by asi nikdo nečekal - Tony Jalovec, vítěz druhé série VyVolených.

Tony žaloval na Flaryho

Tony přišel za soutěžícími se zprávou, která šokovala asi všechny. Prozradil, že ještě před začátkem soutěže volal Flary jeho přítelkyni, vydával se za pracovníka TV Prima a dožadoval se s ním schůzky. Když se mu pak podařilo s Tonym sejít, tak ho žádal, aby mu poradil taktiku, jak vyhrát a navíc chtěl, aby mu pomohl sehnat nějaké sponzory na zasílání SMS. Tato informace všechny přítomné zaskočila a v tu chvíli se nepřítelem číslo jedna stal Flary a Pavel rázem nevypadal jako ztělesněné zlo...

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků