Hlavní obsah

Vladimír Čech se ve Francii ubytoval v hodinovém hotelu

Herec a moderátor Vladimír Čech velmi rád cestuje. Po republice putuje s partou kamarádů, které zná již mnoho let. Letos v létě si ale také vyrazil s manželkou a dvěma dcerami do severní Francie.

Vladimír Čech se ve Francii ubytoval v hodinovém hotelu

S kamarády vyráží na túry s baťohem, spí pod širákem a vaří si jídlo v kotlíku. "Jsou to vysloveně pánské jízdy, ženské nebalíme, to už v našem věku ani nejde," usmál se.

Ani při dovolené s rodinou nevyužil Čech služeb cestovní kanceláře, spoléhali se jen sami na sebe. Památky i příroda severní Francie je nesmírně uchvátily, stejně jako ceny komfortních luxusních hotelů. Hledali proto levné ubytování.  

Touží po Bretani

"Asi dvakrát jsme spali v hodinovém hotelu, což jsme, pravda, zjistili, až když jsme tam byli ubytovaní. Nešlo o žádné nevěstince. Jen jsme si všimli, že tam prostě chodí na chvilku páry. Nám to ale nijak nevadilo, protože na pokoj nám nikdo nelezl. Vyspali jsme se v pohodě," konstatoval.

Zážitek to zřejmě skutečně nebyl ani pro rodinu nijak skličující, protože už plánují další návštěvu Francie. Po Paříži a Normandii si chtějí příští rok důkladně prohlédnout Bretaň.

"Máme Kelty jako předky, a tak mě to moc zajímá. Mám raději severnější místa než jižní kraje a vedro. Navíc Francouzi mě okouzlili, jsou příjemní a přitom sebevědomí," konstatoval Čech, ale postěžoval si, že přece jenom se ve Škodě Octavii na cestách tísnili.

Proto si chce v nejbližší době koupit velké auto, aby v něm mohl pohodlněji vozit svoji početnou rodinu. Policejní akce Kryštof nechávají Čecha v klidu. Tvrdí, že je vzorný řidič a jezdí zásadně podle předpisů. Rychlost překročí jen naprosto výjimečně a vůbec si nevzpomíná, kdy naposledy platil pokutu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků