Hlavní obsah
Carla Bruniová-Sarkozyová Foto: Profimedia.cz

Video s Carlou bylo příliš choulostivé. Elysejský palác zuřil

Poťouchlá Francie má další důvod k zábavě. Po pouhých třech dnech byla z internetu stažena kompilace s názvem In the tube with Carla (Ve vaně s Carlou), kde francouzská první dáma Carla Bruniová-Sarkozyová, v dané době jen Bruniová, mluví bez rozpaků o vztahu k mužům, sexu, flirtování a podobně.

Carla Bruniová-Sarkozyová Foto: Profimedia.cz
Video s Carlou bylo příliš choulostivé. Elysejský palác zuřil

Portál Vimeo se dušuje, že kompilaci nestáhl na nějaký zásah "shora", ale francouzská média tomu na svých internetových stránkách zjevně nepřisuzují velkou věrohodnost.

Jde o půlhodinový sestřih dokumentující cestu Carly Bruniové od přehlídkových mol přes koncertní pódia až do Elysejského paláce. Režisér Thomas Cazal do něho zařadil řadu záběrů, na nichž se nynější první dáma vyjadřuje způsobem, který nelícuje s její nynější image.

Podle francouzských serverů je to obrazoborecký, ale přitažlivý portrét svobodné, spíše rebelantské ženy, schopné i rabelaisovského humoru, ale vždy si udržující nad sebou kontrolu.

V podstatě všechny "choulostivější" pasáže už byly známy, včetně té, v níž Carla Bruniová dává najevo svou averzi k monogamii, na její tehdejší vkus příliš nudné.

Kamenem úrazu se zjevně stal rozhovor z roku 1996, v němž prezentovala knihu o lásce a sexu v sedmi jazycích. "Člověk musí vědět, co říkat lidem v případě, že s nimi půjde do postele," říká tam a nenuceně dokazuje, že je schopna přeložit do italštiny a němčiny větu "Zasuň mi prst do mojí ...".

Tato sekvence je ta "skvrna na schodech Elysejského paláce", která se nelíbila, napsal kousavě jeden server. Podle dalšího "Carla na určité úrovni viditelně způsobila rozpaky". Britský bulvární list Daily Mail napsal, že palác dal najevo, že "toto video vrhá na důstojnost první dámy škodlivý stín".

Sestřih vydržel na síti tři dny, během nichž ho zhlédlo 70.000 lidí. Pak byl stažen a podle francouzských serverů je to škoda.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků