Hlavní obsah

VIDEO: Nedávno vyhořelý průmyslový palác hostí erotický veletrh

Průmyslový palác v Praze, jehož levé křídlo nedávno shořelo, ožil lechtivým veletrhem Erotica Sex 2008, který se od čtvrtka odehrává v pravém křídle a střední hale paláce. K vidění jsou různá erotická vystoupení a také nepřeberné množství prodejců různých erotických pomůcek a vymožeností.

VIDEO: Nedávno vyhořelý průmyslový palác hostí erotický veletrh

V pravém křídle paláce na návštěvníky čekají nejrůznější obchůdky s erotickými pomůckami, DVD filmy, sexy prádlem či také eroticky laděnými cukrovinkami. Nechybí ani menší stany, kde probíhají soukromé strip show a další erotická vystoupení.

I v pravém křídle čekají na hosty menší vystoupení, a to ať už na menším pódiu, v pěně či na pohodlném gauči. Všudypřítomné spoře oděné hostesky pak už jen dotváří lechtivou atmosféru veletrhu.

Vstupné do pravého křídla, kde se nachází vystavovatelé erotických pomůcek a služeb, stojí 299 korun, kdo se pak chce podívat i do střední haly Průmyslového paláce, kde se odehrávají hlavní show, tak zaplatí ještě 200 korun navíc. Veletrh trvá až do neděle.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků