Hlavní obsah
Patrick Swayze ještě v dobách, kdy jej neparalyzovala těžká choroba. Foto: Mario Anzuoni/Files , Reuters

VIDEO: Herec Patrick Swayze se loučí s nejbližšími, umírá

Herec Patrick Swayze zářil v létě štěstím. Jeho léčba rakoviny slinivky totiž byla úspěšná a lékaři hovořili o velké naději. Jenže choroba, již mu diagnostikovali v pokročilé fázi vývoje, má opět v souboji o život navrch. Onkologové teď u hvězdy Hříšného tance zjistili, že se začaly tělem šířit metastáze a že má herec nádor už i v játrech. To představuje prohraný boj a brzký konec.

Patrick Swayze ještě v dobách, kdy jej neparalyzovala těžká choroba. Foto: Mario Anzuoni/Files , Reuters
VIDEO: Herec Patrick Swayze se loučí s nejbližšími, umírá

Šestapadesátiletý Patrick se začal po této zprávě loučit s nejbližšími. „Patrick nedávno dostal zprávu o tom, že se rakovina rozšířila do jater a to podle jeho lékařů je začátek odpočítávání skutečného konce. Patrick věděl, že k tomu dojde, protože se mu začalo dělat opět zle a slábl. V době, kdy byl tak slabý, mohl sotva chodit, bez toho aniž by omdlel. Občas ztratil dech a musel si sednout,“ uvedl zdroj pro National Enquirer.

Patrick oznámil, že umírá, nejprve manželce Lise, s níž žije třiatřicet let. A ta to zavolala jeho bratrovi Donnymu. „Donny získal důkaz, že jeho bratr už je prakticky na smrtelné posteli, protože mu Lisa řekla, že se chce Patrick rozloučit. Nedokázala u toho přestat plakat,“ dodal zdroj.

Nejznámější filmy Patricka Swayzeho

2004 - Hříšný tanec 2
2003 - Poslední tanec
2002 - Probuzení v Renu
1998 - Dopisy od vraha
1995 - Tři muži v negližé
1993 - Táta Lump
1992 - Hráč
1991 - Bod zlomu
1990 - Duch
1987 - Hříšný tanec

Swayze, který je od roku 1975 ženatý s finskou herečkou a tanečnicí Lisou Niemiovou, přes značné fyzické úsilí pokračuje v Chicagu s natáčením seriálu The Beast.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Reklama

Výběr článků