Hlavní obsah

V Brazílii proběhla asi nejpomalejší automobilová honička světa

Brazilská policie "stíhala" řidičku, kterou postihl diabetický záchvat přímo při řízení a stále jela dále. Ženě rapidně poklesla hladina cukru v krvi a její záchvat tak vážně ohrozil všechny další účastníky provozu.

V Brazílii proběhla asi nejpomalejší automobilová honička světa

Žena, která pracuje v Sao Paulu jako terapeutka, nezvládla situaci na silnici. Okolo sedmé hodiny ranní se pohybovala na silnici doslova "cik-cak". Na vině byl diabetický záchvat, žena zřejmě nemyslela na to, aby u sebe měla něco sladkého pro chvíle slabosti, jak by diabetici měli mít. Na to také málem doplatila.

Incident, který se odehrál ve čtvrtek brzy ráno má naštěstí šťastnou dohru. Policistům se postupně podařilo vůz zastavit a ženě následně pomohli lékaři.

Pokles krevních cukrů způsobuje, vyjma dalších symptomů, pocity slabosti, zmatenost a velké potíže s myšlenkovými pochody. Proto nebyla žena schopná svůj automobil ani zastavit.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků