Hlavní obsah
 

To bylo o centimetry. Muž chytil chlapce, který spadl ze třetího patra

Dramatické záběry přišly z východočínského města Chuaj-an. V jednom z tamních bytů se dvouletý chlapec zamkl a následně vylezl z okna. Naštěstí si ho všimli sousedé, kteří hned přispěchali na pomoc. Když se stalo nevyhnutelné a chlapec spadl, jeden z nich ho pohotově chytil.

 
To bylo o centimetry. Muž chytil chlapce, který spadl ze třetího patra

Případ se odehrál 9. července. Malého chlapce měla hlídat babička, když si však odskočila z bytu ve čtvrtém patře, chlapec se zamkl.

Následně se vydal k otevřenému oknu, ze kterého vylezl, a dostal se až na klimatizaci bytu v patře pod ním. To už si ho ale stačili všimnout sousedé. Jeden z nich zavolal tísňovou linku, zatímco ostatní přinesli pokrývky, které položili na tvrdou střechu, aby změkčili případný pád.

Soused Li Te-chaj si ještě pro jistotu stoupl na stoličku a napřáhl ruce směrem k chlapci. Jen o pár okamžiků později se dítě zřítilo. Chlapec se ve vzduchu roztočil a mířil přesně na hranu stříšky, kde nebyly podušky.

Naštěstí ho Li dokázal zachytit. Dítě bylo převezeno do nemocnice na pozorování, ovšem vyšetření ukázalo, že neutrpělo žádná zranění.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků