Hlavní obsah

Timberlake podvedl Cameron Diazovou

Hollywoodská herečka Cameron Diazová se rozhodla k ráznému kroku. Pokud totiž její přítel Justin Timberlake nevysvětlí svůj poměr s mladičkou herečkou Elishe Cuthbertovou, okamžitě se s nim rozejde.

Timberlake podvedl Cameron Diazovou

Cameron Justinovi nařídila, aby vztah s Elishe, hrdinkou snímku Dívka od vedle, okamžitě ukončil, jinak bude zle. Pokud by tak neučinil, pohrozila mu, že se stane milencem druhořadé herečky a přestane hrát roli partnera jedné z nejvýznamnějších osobností filmového světa.

"Poslední kapkou byly pro Cameron fotografie zobrazující Justina a Elishu v okamžiku intimního rozhovoru. Dost se naštvala. Řekla mu, že se buď k Elishe začne chovat jako kamarád, tedy s chladnějším odstupem, nebo bude konec. On jí ale přísahal, že jsou jen kamarádi a že jí všechno vysvětlí," potvrdil zdroj z blízkého okolí Diazové.  

Timberlake nedozrál

Dvaadvacetiletý zpěvák Justin Timberlake se s Cuthbertovou setkal při natáčení nového snímku Edison. Oba se záhy stali nerozlučnými přáteli a jeden bez druhého se nehnuli ani na krok.

Jednatřicetiletá Diazová svému příteli předhazuje jeho nízký věk. Neváhá ho veřejně označovat za zajíčka a nezralého chlapce. Přesto je Justin v současnosti jedním z nejvyhledávanějších popových zpěváků.  

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků