Hlavní obsah

Televizní reportérku knockoutoval fotbalový míč v přímém přenosu

Německá sportovní reportérka si užila svou velmi zvláštní chvíli slávy, když ji v přímém přenosu při předzápasovém interview trefil balón do hlavy. Krátké video zachycuje moment, kdy z hřiště přiletí balón a takřka knokautuje pohlednou reportérku, která se stěží udrží na nohou.

Televizní reportérku knockoutoval fotbalový míč v přímém přenosu

Moderátorka stanice Sky Sports Jessica Kastropová se nestačila divit, když ji při předzápasovém interview trefil zezadu do hlavy balón. Hráči Stuttgartu se již rozcvičovali a Khalid Boulahrouz se trochu nešťastně ukopl a míč vyslal směrem na reportérku.

Khalid Boulahrouz se ke své nepodařené trefě okamžitě přihlásil a přispěchal k moderátorce, aby se jí omluvil. Ta sice z nehody vyvázla nezraněná, ale byla v evidentním šoku.

"Přiběhl hned ke mně (Boulahrouz) a omluvil se mi. Samozřejmě bych si nikdy nemyslela, že to mohl být záměr," řekla Kastropová.

"Není jisté, zda se Boulahrouze nějak nehoda dotkla, avšak v následujícím zápasu nedokázal zabránit prohře svého týmu, který podlehl Mainzu 0:2," informoval deník Bild.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků