Hlavní obsah
Loňský závod kočárků v Děčíně Foto: archiv MC Rákosníček

Světlana Nálepková se ohřeje na Srí Lance

Světlana Nálepková je ráda za komediální roli ve hře Donalda Churchilla a Petera Yeldhama Úžasná paní Flintová. V podzimní dobu ji totiž někdy přepadávají chmurné myšlenky, proto se domnívá, že smích je perfektní lék proti melancholii.

Loňský závod kočárků v Děčíně Foto: archiv MC Rákosníček
Světlana Nálepková se ohřeje na Srí Lance

Nálepková si podzim příliš neoblíbila. "Vždycky když končí prázdniny, mě začíná být teskno, protože vím, že minimálně půl roku se bude čekat na sluníčko."

K její melancholické náladě přispívá i fakt, že se dosud nenaplnila předpověď kartářky. Podle ní by měla mít miminko, po němž touží.

V zimě za exotikou

Aby na léto nemusela čekat dlouho, dopřává si v zimě exotickou dovolenou. Loni byla koncem roku v Egyptě, letos se chystá ve stejném období na poznávací zájezd po Srí Lance.

"Připadá mi, že je to velice zajímavá země. Dlouho sním o tom ji navštívit. Chci si hlavně prohlédnout památky a vykoupat se v moři. Údajně je tam velmi klidné, já totiž nenávidím vlny."

Nálepková se na dovolenou vypraví s přítelem Břetislavem Syrovým a pár přáteli. Společně navštíví starobylá města a paláce, ale také přírodní rezervaci s divokými slony a tropický deštný prales.

Dcera Pepina však s nimi letos nepojede. Zatím to vypadá tak, že se místo s maminkou odebere se svým přítelem na zcela jiné místo.

Hlasujte v anketě pod článkem:
Chystáte se v zimě za exotikou?
Anketa
Chystáte se v zimě za exotikou?
Ano
40.2 %
Ne
59.8 %
Celkem hlasovalo 107 čtenářů.
yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků